صفحه اصلی / دانستنی ها / تعمیرات تخصصی گیربکس لیفان X50
تعمیرات تخصصی گیربکس لیفان X50

تعمیرات تخصصی گیربکس لیفان X50

تعمیرات تخصصی گیربکس لیفان X50

گروه فنی: لیفان X50 یک خودرو کراس اوور کوچک شهری است که به دلیل زیبایی ظاهری، از همان بدو تولیدش در ایران جایگاه ویژه ای مخصوصا بین جوانان و خانم ها کسب کرد. این خودرو در دو مدل دنده دستی و اتوماتیک توسط شرکت کرمان موتور به بازار عرضه شده است. در حال حاضر تولید این خودرو متوقف شده است.

لیفان ایکس ۵۰ در دسته «خودروهای چینی با کیفیت» در بازار تقسیم بندی می شود به طوری که می توان گفت مدل دنده دستی آن، کمترین هزینه تعمیرات را برای مالک دارد. به جرات می توان گفت تنها نقطه ضعف این خودرو گیربکس آن در مدل اتوماتیک است! گیربکس اتوماتیک لیفان X50 یک گیربکس CVT است و می توان آن را یک کپی کم کیفیت از گیربکس خودرو نیسان جوک ژاپنی دانست.

مشکل اصلی گیربکس اتوماتیک لیفان X50 ضعیف بودن آن است به طوریکه بعد از حدود ۴۰ هزار کیلومتر کارکرد احتمال بریدن شفت های آن به بالای ۷۰% افزایش می یابد! اگر شما هم خودروی لیفان ایکس ۵۰ اتومات دارید و کارکرد آن بالای ۸۰ هزار کیلومتر است حداقل یک بار برای برطرف نمودن مشکل گیربکس به تعمیرگاه مراجعه کرده اید! البته در مدل های جدیدتر این خودرو شاهد تغییراتی در گیربکس هستیم به طوریکه مشکل ضعف گیربکس تاحدی رفع گردیده است. اما مدل های قدیمی تر همچنان از ضعف متریال و مهمتر از آن نبود قطعه یدکی رنج می برند. البته نباید فراموش کرد که تعویض به موقع روغن گیربکس CVT، مراقبت ویژه از آن و نیاوردن فشار زیاد بر این گیربکس ضعیف، می تواند عمر گیربکس اتوماتیک لیفان X50 را به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش دهد.

گروه دانش بنیان بهسازان اکسپاد، با مشاهده مشکلات موجود در گیربکس اتوماتیک CVT لیفان ایکس ۵۰ دست به کار شد و با همکاری متخصصان مختلف در حوزه مکانیک و متالورژی به مطالعه مشکلات و ضعف های آن پرداخت. در نهایت و بعد از تحقیق و بررسی بسیار، ضعف گیربکس شناسایی و برای تعمیرات تخصصی گیربکس لیفان X50 راه حل ارائه نمود.

گروه بهسازان اکسپاد

هم اکنون گروه بهسازان اکسپاد با در اختیار داشتن دانش فنی تخصصی می تواند شفت خروجی گیربکس اتومات لیفان X50 را بصورت کاملا علمی ترمیم نموده و با حضور متخصصین دانشگاهی، گیربکس لیفان ایکس ۵۰ را تعمیر نماید. آزمایش های تست کشش و فشار انجام شده بر روی شفت ترمیم شده نشان می دهد که شفت ترمیم شده از شافت اولیه بسیار مقاومتر و با کیفیت تر است به طوریکه این شرکت، شفت ترمیم شده را به صورت مادام العمر گارانتی می نماید!

این یعنی اگر شافت ترمیم شده گیربکس لیفان ایکس ۵۰ توسط گروه دانش بنیان بهسازان اکسپاد در هر کارکردی از خودرو و در هر زمانی دچار ایراد فنی شود، بلافاصله شفت مذکور توسط شرکت تعویض خوهد شد. چنین اطمینانی به شفت ترمیم شده باعث شده تا گروه بهسازان اکسپاد اقدام به ارائه گارانتی کتبی و معتبر به مشتری برای تعمیرات تخصصی گیربکس لیفان X50 نماید.

در حال حاضر گروه بهسازان اکسپاد با توانایی خاصی که در تعمیرات تخصصی گیربکس لیفان X50 کسب نموده این آمادگی را دارد تا آموزش های فنی لازم را در این خصوص به تعمیرکاران محترم گیربکس اعم از نمایندگی ها و سایرین در سراسر کشور ارائه نماید.

لطفا برای مشاوره و تهیه شفت خروجی لیفان X50 و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تعمیرات تخصصی گیربکس لیفان X50 با شماره تلفن ۹۶۹۷ ۷۹۸ ۰۹۳۰ مهندس مهرداد عبدالهی تماس حاصل فرمایید.

تعمیرات تخصصی گیربکس لیفان X50

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *