صفحه اصلی / درباره ما

درباره ما

در حال حاضر بیش از ۱۹ میلیون خودرو در جاده ها، خیابانها، شهرها و روستاهای کشورمان در حال تردد هستند و این یعنی به طور متوسط در ایران به ازاء هر چهار نفر یک خودرو وجود دارد! از سوی دیگر تغییرات در شیوه زندگی شهری موجب شده تا تمایل خانواده ها به تملیک و استفاده از خودرو شخصی بیش از گذشته شود به طوریکه امروزه کمتر خانواده ای را میتوان یافت که در آن خبری از وسیله نقلیه (موتوری یا غیر موتوری) نباشد، لذا ارائه اطلاعات مفید و کاربردی در حوزه نگهداری و استفاده صحیح از خودرو می تواند نیاز اصلی جامعه امروز ما محسوب می شود.

با توجه به مشکلات عدیده ای که گریبانگیر حوزه ترافیکی کشور خصوصا کلان شهرها است نیاز است تا مسائل فرهنگی و آموزشی هم بصورت مستمر در گوش ما تکرار شود تا به اهداف والایی همچون «فرهنگ سازی عمومی در حوزه ترافیک» و «افزایش آگاهی عمومی مردم در حوزه نگهداری و بکارگیری خودرو» و «کاهش مصرف سوخت و آلودگی هوا» دست یابیم.

وبسایت دنیای خودرو، دیکار، یک وبسایت تخصصی خودرو با رویکرد استفاده صحیح از خودرو است. این وبسایت اطلاعات مختلفی از خودروهای روز دنیا به همراه مقایسه خودروها را بیان می کند و به معرفی تازه های دنیای خودرو می پردازد. مطالب آموزشی و فرهنگی ترافیک با هدف ارتقاء اطلاعات عمومی مخاطبان از دنیای خودرو درج می گردد. دنیای خودرو با در اختیار قرار دادن اطلاعاتی در حوزه نگهداری و تعمیرات قطعات مختلف، تلاش می کند تا رجوع مردم به تعمیرگاه های خودرو کم و کمتر شود تا از این طریق اقتصاد خانواده تقویت شود.

هدف نهایی دنیای خودرو، استفاده صحیح از خودرو و نگهداری مناسب از آن است!

نکته قابل توجه اینکه دیکار به هیچ نهاد و ارگان و سازمانی وابسته نیست و بصورت خصوصی توسط متخصصین علاقمند به حوزه خودرو مدیریت می شود.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را برای بهتر و کاربردی تر نمودن سایت از طریق پیامک، ایمیل و یا تیکت برای ما ارسال فرمایید. این امکان از طریق منوی سمت راست برای کاربران گرامی مهیاست.