صفحه اصلی / اخبار خودرو / ب‌ام‌و به چه می‌اندیشد؟ X7 در راه است…

ب‌ام‌و به چه می‌اندیشد؟ X7 در راه است…

اخبار جدید از BMW نشان می‌دهد که این خودروساز برای تولید SUV سه ردیفه ای که X7 نامیده می‌شود برنامه‌ریزی می‌کند.

BMW X7 rendering

BMW X7 rendering
هرالد کروگر، رئیس هیئت‌مدیره‌ی BMW در جریان کنفرانس خبری سالانه این خبر را تائید کرده و گفته که این SUV در صدر خودروهای ساخته‌شده توسط BMW قرار خواهد گرفت. کروگر اضافه می‌کند: ما محدوده‌ی مدل‌های تولیدی خودمان را با ساخت X7 گسترش خواهیم داد. ما همچنین نگاهی عمیق به پتانسیل اضافی این سگمنت جذاب خواهیم انداخت.

BMW-X7-teased
X7 که در اولین تیزر خود زیر پوششی نیمه شفاف قرارگرفته بود، به‌طور قابل‌توجهی بزرگ‌تر از X5 خواهد بود و باور بر این است که از همان پلت فرم دوچرخ متحرک عقب نسل ششم سری ۷ بهره خواهد برد. هرچند این خودرو نهایتاً سدان پرچم‌دار BMW را در تعریف واژه‌هایی مثل تکنولوژی تحت‌الشعاع قرار خواهد داد و لوکس‌ترین BMW تاریخ نام خواهد گرفت.

BMW X7 Rendered

BMW X7 2016 Rendered
X7 ظاهراً در اسپارتان ساخته خواهد شد و طیف وسیعی از پیشرانه‌های بنزینی و دیزلی در آن قابل سفارش خواهند بود که نمونه‌های ۶، ۸ و حتی ۱۲ سیلندر از این دسته‌اند. نظر به اینکه این خودرو بسیار لوکس‌تر از سری ۷ خواهد بود بنابراین گونه‌ی ۴ سیلندری وجود نخواهد داشت، اما تولید مدل پلاگین هیبرید محتمل خواهد بود.

2016-BMW-7-Series-5
مشتاقان این SUV عظیم‌الجثه باید چند سالی صبر کنند تا این خودرو به دستشان برسد چرا که طبق گفته‌ی مدیرعامل BMW آمریکای شمالی، این خودرو زودتر از سال ۲۰۱۹ به بازار نخواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *