صفحه اصلی / بررسی و مقایسه / تبدیل جنسیس به برند لوکس هیوندای، جنسیس در مسیر لکسس

تبدیل جنسیس به برند لوکس هیوندای، جنسیس در مسیر لکسس

جنسیس به یک برند مجزا تبدیل خواهد شد. شنیدن این خبر کم و بیش قابل انتظار و از مدتها قبل پیش‌بینی شده بود. هیوندای قصد دارد برند جدیدی با عنوان جنسیس که تاکنون جزو محصولات رده بالای هیوندای بوده ایجاد کند و تحت عنوان جنسیس چندین محصول لوکس و تمام عیار را به بازارهای جهانی عرضه کند.

Hyundai Genesis

Hyundai Genesis

از ۵سال گذشته که هیوندای تازه مدل جنسیس را به بازارهای جهانی عرضه کرده بود خبرهای متعددی در خصوص نیت هیوندای برای جدانمودن جنسیس از چرخه محصولاتش و تولید مستقل آن مخابره کرده بودند که سرانجام و با حرکات جدید هیوندای، این امر در شرف وقوع است. هیوندای خودروساز کره‌ای گفته قصدش از تولید محصولاتی با عنوان جنسیس، تولید خودروهایی در بالاترین رده از تجهیزات، عملکرد، طراحی و استانداردهای ایمنی است. مسئولان هیوندای انتظار دارند با استفاده از شبکه گسترده فروش و نمایندگی‌های مجاز هیوندا، به فروش بالای جنسیس بپردازند.

2015-hyundai-genesis-50-steering-wheel-badge
قرار است جنسیس تا پایان دهه دوم قرن بیست و یکم در یک حرکت آرام و متوازن با کمک هیوندای پدرخوانده جاه‌طلبش به تولید محصولات لوکس بپردازد و از شش محصول جدید که با استفاده از یک ساختار الفبایی متداول نامهای از قبیل G70 ,G80 و G90 خواهند داشت رونمایی کند. جزئیات دقیقی در مورد محصولات جنسیس و زمان رونمایی و عرضه آنها از جانب این شرکت اعلام نشده است اما قطعا محصولاتی در قامت جنسیس سدان‌‌، جنسیس کوپه و اکئوس جزو پرچمداران جنسیس خواهند بود. احتمالا یک اس‌یو‌وی یا کراس‌اووری اندازه متوسط که بر روی پلاتفورم هیوندای جنسیس تولید خواهد شد و یک سدان کوچک در سبد محصولات آتی این برند قرار خواهد گرفت و هیوندای بازار را با بسته‌ای کامل از خودروهای کره‌ای لوکس و جالب تحت عنوان جنسیس شوکه خواهد کرد. گفته ‌می شود اس‌یو‌وی ساخت جنسیس تا سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه خواهد شد.

2016 Hyundai Genesis
احتمالا از میانه سال ۲۰۱۶ لوک دانکرولوک طراح مشهور محصولات گروه فولکس‌واگن حاصل کارش در هیوندای را نمایان خواهد کرد و با تزریق المان‌های حیاتی شرکت‌های بزرگ به محصولات برند تازه تاسیس جنسیس گامی تازه در مسیر توسعه هیوندای برمیدارد. برمبنای اخبار موثق دانکرولوک قرار است سرطراح برند جنسیس و پیتر شریر در سمت مدیر طراحی برند هیوندای به فعالیت خود ادامه دهند و هیوندای می‌خواهد در ادامه مسیر علاوه بر تاکید بر خواص ورزشی و اسپرت، نظم و توازن در طراحی را به محصولاتش از جمله برند جنسیس بیش از پیش تزریق نماید.

 

hyundai-hcd-14-genesis-concept-interior-photo

hyundai-hcd-14-genesis-concept-interior

hyundai-hcd-14-genesis-concept

hyundai-hcd-14-genesis-concept-2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *