صفحه اصلی / اخبار خودرو / حرکت رو به رشد صنعت خودروسازی در امریکا

حرکت رو به رشد صنعت خودروسازی در امریکا

حرکت رو به رشد صنعت خودروسازی در امریکا : بازار فروش خودرو در آمریکا همچنان داغ است و حرکت صنعت خودروسازی در آمریکا هیچ علامتی دال بر کُند شدن آن نشان نمی‌دهد با توجه به پیش‌بینی‌ها و محاسبه‌های انجام شده ماه نوامبر می‌تواند رکورد دیگری برای این صنعت در آمریکا باشد. خودروسازی به‌جز یک دسامبر منحوس برای این صنعت، در طول امسال فروش خود را با قدرت حفظ کرده است و حتی در فروش فصلی، این فصل می‌تواند رکوردی برای فروش در ایالات‌متحده باشد.

حرکت رو به رشد صنعت خودروسازی در امریکا
با وجود اینکه فروش دو روز در این ماه نسبت به سال گذشته کمتر بود اما Truecar پیش‌بینی کرد که فروش کلی حدود ۴% بیشتر از نوامبر گذشته باشد Edmunds.com هم پیش‌بینی یک جهش ۲٫۵% کرده است.

car-dealership
با وجود یک نوامبر عالی در ثبت سفارش‌ها به نظر می‌رسد تحلیل‌گران باید محاسبات تخمینی خود را بالا ببرند و به ۱۷٫۵ میلیون دستگاه برسانند. این رقم بالاترین میزان فروش در تاریخ صنعت خودروسازی آمریکا حتی بالاتر از فروش ۱۷٫۴۰۲ میلیون خودرو در سال ۲۰۰۰ است. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند این افزایش رشد در سال ۲۰۱۶ هم ادامه داشته باشد و در این صورت باید منتظر رکورد جدید در سال آینده باشیم.

حرکت رو به رشد صنعت خودروسازی در امریکا

صنعت خودروسازی ایالات‌متحده آشکارا در مسیر به جاگذاشتن رکورد فروش در ۲۰۱۵ است که این حجم فروش در ۱۵ سال اخیر بی‌سابقه بوده است.

این را جف شوستر معاون ارشد LMC می‌گوید (برگرفته از Automotive News) و پیش‌بینی می‌کند با افزایش جذابیت در این صنعت روند کنونی در سال آینده نیز ادامه داشته باشد و در حدود ۱۷٫۸ میلیون دستگاه فروخته شود.

ford-dealership
میانگین ارزش خودروهای فروخته‌شده ۳۱,۴۹۸$ است و این خود دومین رکورد جالب در این ماه است. البته این خبر بیشتر برای کمپانی‌های کوچک‌تر می تواند ارزشمند باشد.

cadillac
مترجم: صادق چولکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *