صفحه اصلی / دانستنی ها / فیلم تولید روغنهای تقلبی ایرانی خارجی

فیلم تولید روغنهای تقلبی ایرانی خارجی

فیلم تولید روغنهای تقلبی ایرانی خارجی

متاسفانه اخیرا کارگاهی در شیراز کشف شده که اقدام به تولید و بسته بندی انواع روغن های ایرانی و خارجی با برندهای الف، توتال، بهران و … می کرده است. شما می توانید فیلم تکان دهنده مربوط به کارگاه تولید روغنهای تقلبی ایرانی خارجی را دانلود و تماشا نمایید.

خیر بسیار بد اینکه متاسفانه در حال حاضر هیچ راهی برای تشخیص روغن اصلی از تقلبی وجود ندارد. پس فقط باید به خدا توکل کرد! فیلم تولید روغنهای تقلبی ایرانی خارجی

تابحال به دلیل ارزان بودن قیمت روغن های ایرانی، متقلبین فقط سراغ روغنهای خارجی با قیمت بالاتر می رفتند. اما با گران شدن روغنهای ایرانی، مسیر برای متقلبین هموار شده و به تولید و بسته بندی روغن تقلبی الف، روغن تقلبی بهران و روغن تقلبی توتال و روغن تقلبی ال اچ ام روی آورده اند. در هنگام نگارش این مطلب هیچ توصیه ای در خصوص نحوه تشخیص دادن روغن اصلی از تقلبی وجود ندارد. از هر فروشگاهی در هر نقطه از کشور که خرید کنید ممکن است روغن تقلبی باشد!

 

در صورتیکه قادر به پخش کلیپ فوق نشدید بر روی نوشته زیر فیلم یا این عبارت (فیلم تولید روغنهای تقلبی ایرانی خارجی) راست کلیک کرده و گزینه Save link as را انتخاب نموده و فیلم تولید روغنهای ایرانی خارجی را بر روی سیستم خود دانلود نموده و آن را تماشا نمایید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *