صفحه اصلی / دانستنی ها / فیلم تولید روغنهای تقلبی ایرانی خارجی
تعمیرات تخصصی گیربکس لیفان X50

فیلم تولید روغنهای تقلبی ایرانی خارجی

فیلم تولید روغنهای تقلبی ایرانی خارجی

متاسفانه اخیرا کارگاهی در شیراز کشف شده که اقدام به تولید و بسته بندی انواع روغن های ایرانی و خارجی با برندهای الف، توتال، بهران و … می کرده است. شما می توانید فیلم تکان دهنده مربوط به کارگاه تولید روغنهای تقلبی ایرانی خارجی را دانلود و تماشا نمایید.

خیر بسیار بد اینکه متاسفانه در حال حاضر هیچ راهی برای تشخیص روغن اصلی از تقلبی وجود ندارد. پس فقط باید به خدا توکل کرد! فیلم تولید روغنهای تقلبی ایرانی خارجی

تابحال به دلیل ارزان بودن قیمت روغن های ایرانی، متقلبین فقط سراغ روغنهای خارجی با قیمت بالاتر می رفتند. اما با گران شدن روغنهای ایرانی، مسیر برای متقلبین هموار شده و به تولید و بسته بندی روغن تقلبی الف، روغن تقلبی بهران و روغن تقلبی توتال و روغن تقلبی ال اچ ام روی آورده اند. در هنگام نگارش این مطلب هیچ توصیه ای در خصوص نحوه تشخیص دادن روغن اصلی از تقلبی وجود ندارد. از هر فروشگاهی در هر نقطه از کشور که خرید کنید ممکن است روغن تقلبی باشد!

 

در صورتیکه قادر به پخش کلیپ فوق نشدید بر روی نوشته زیر فیلم یا این عبارت (فیلم تولید روغنهای تقلبی ایرانی خارجی) راست کلیک کرده و گزینه Save link as را انتخاب نموده و فیلم تولید روغنهای ایرانی خارجی را بر روی سیستم خود دانلود نموده و آن را تماشا نمایید.

 

3 دیدگاه‌ها

  1. باسلام. لطفا اگر ممکنه فیلم با کیفیت بهتر را در سایت قرار بدین!

  2. روغن وارداتی هست برچسب هولگرام , بارکد داره که در سایتش ثبت شده هیچ رقمی تقلبش رو نمیتونن بسازند اما این روغنایی که فقط اسم خارجی دارن و زیاد تو بازار فروش میرن با روغنای ارزون قیمتن که پر شدن بنابراین بهتره روغن ارزون بزنی زودتر عوضش کنی شما داری پول الف و توتال و… میدی اما در واقعیت یه روغن ارزون خریدی اینو همه نعویض روغنیها میدونن اما نمیگن

  3. دوستانی که میگن هولوگرام و بارکد داره: اولا اینا چند سری قوطی اصل رو پرمیکن پس ظرف اصله ولی روغن نه! ثانیا هولوگرام هم میشه تقلبیشو زد و فقط اگر با اصل مقایسه کنی میفهمی. آقای پرکننده که دفاع میکنی: آیا شما هولوگرام اصلش هم کنار هولوگرام تقلبی میچسبونی که مصرف کننده بتونه مقایسه کنه؟!
    با تشکر از سایت عزیز و مفید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *