صفحه اصلی / دانستنی ها / معرفی تعمیرگاه خوب و بد در شیراز
تعمیرات تخصصی گیربکس لیفان X50

معرفی تعمیرگاه خوب و بد در شیراز

معرفی تعمیرگاه خوب و بد در شیراز

با توجه به اینکه تعدادی از مکانیک های موجود، تجربه کافی برای تعمیر خودرو ندارند و بعضا می خواهند ابروی اتومبیل را بردارند چشمش را کور می کنند، لذا در این مبحث قصد داریم که تجربیات قبلی خود را با بقیه به اشتراک بگذاریم و به معرفی تعمیرگاه خوب و بد در شیراز بپردازیم.

کسی که کار تمیز ارائه می کند، این حق را دارد که به بقیه معرفی شود، کسی که کارش خوب نیست و تجربه لازم را ندارد، می بایست به بقیه معرفی شود تا مشتریانش کم و کمتر شود و در نهایت جمع کند بساطش را.

اتومبیل، سرمایه یک خانواده است و کسی که نمی تواند با بهترین قیمت و در کمترین زمان و با بهترین کیفیت آنرا تعمیر نماید، همان بهتر که اصلا تعمیر نکند. پس تجربیاتمان را با هم به اشتراک بگذاریم تا بتوانیم با معرفی تعمیرگاه خوب و بد در تهران به یکدیگر، بهترین ها را انتخاب کنیم و از بدها دوری جوییم. لطفا دلایل خود را نیز ذکر کنید که چرا فلان مکانیک را خوب یا بد معرفی می کنیم. البته این معرفی شامل همه اصناف خدمات خودرویی می شود، صافکاری و نقاشی، جلوبندی، تعمیرات جزیی و کلی، جلوبندی کار، پمپ بنزین، کارواش و به طور کلی هر خدماتی که یک خودرو دار می تواند به آن نیاز داشته باشد.

افراد به صورت خودجوش، به معرفی تعمیرگاه خوب و بد در شیراز می پردازند و امید داریم که این کار پسندیده، در مدت زمانی کوتاه باعث شود تا تعمیرگاه های بی تجربه و بی انصاف، سر عقل آمده و کمی هم به شعور و اموال مردم احترام بگذارند. پیش زمینه ذهنی ما این است که کسی با کسی دشمنی ندارد و یا مالک تعمیرگاه، خود شخصا اقدام به تعریف و تمجید از خود نمی نماید. مطالب ارسالی توسط شما کاربران گرامی سایت، بدون تایید توسط ادمین، منتشر می گردد لذا دقت فرمایید تا از اشتباهات تایپی و احیانا اهانت به اشخاص خود داری فرمایید.

برای معرفی تعمیرگاه خوب و بد در شیراز از قسمت «پاسخ دهید»، پایین همین مطلب استفاده کنید… لطفا هم خوبها و هم بدها را معرفی کنید.

مهم:

وبسایت دنیای خودرو، برای صاحبان مشاغل این حق را محفوظ میدارد که در صورتیکه شخصی به کسب و کار آنها انتقادی وارد نمود، از خودشان دفاع نمایند. 

معرفی تعمیرگاه خوب و بد در شیراز

4 دیدگاه‌ها

  1. تعمیرگاه آقای روحی در بلوار امیرکبیر در شیراز مخصوص ماشینهای پژو هست و کارشون خوبه ولی قیمتهای دست مزذشون بالا هست و راهنماییهایی که میکنند جوری هست که تمایل پیدا کنی به تعویض قطعه و خرید ازفروشگاه خودشون

  2. یک جا جلوبندی ماشینم رو بردم کارش عالی بود. عیب ماشینم رو که بقیه نتونستن بگیرن با کمترین هزینه گرفت. بعدا باز رفتم پیشش جلوبندی ماشینم رو ردیف کرد خیلی راضیم از جلوبندی که برام بسته. تا الان به تعداد زیادی از همکارام هم گفتم هر کی رفته پیشش کارش رو کرده ازش راضی هست و میاد تعریفش رو میکنه و هیچ جای دیگه ای نمیره. چون یک جلوبندی برات میبنده که میری ۲ سال بعد پیدات میشه! این برام خیلی جالبه! مغازش هم اسمش هست جلوبندی رضا تو بولوار رحمت.از پل غدیر که به سمت کوزه گری سرازیر میشی، تقریبا ۱۰۰ متر بعد از پل سمت راست هست. نبش یک کوچه ای هست. بین مغازه ی رنگ فروشی و کاشی فروشی هست.

  3. تعمیرگاه جلوبندی رضا واقع در پل غدیر به سمت رحمت نبش کوچه ۹ همانطور که یکی دیگر از دوستان همـ کامنت گذاشته بود مراجعه کردم بسیار کارشون عالیه، پشیمان نمیشوید.

  4. سلام دوستان. من مسافرم در شیراز. تنظیم موتور خوب کجا توصیه میکنید. دیروز جمعه بود ماشین خاموش میشد تو حرکت بعضی وقتا. مغزی پمپ بنزین رو عوض کرد. الان ماشین راحت روشن نمیشه. تو حرکت ثابت هم هی ماشین میکشه و ول میکنه. با کولر هم بیشتره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *