صفحه اصلی / دانستنی ها / معرفی تعمیرگاه خوب و بد در کرمان
تعمیرات تخصصی گیربکس لیفان X50

معرفی تعمیرگاه خوب و بد در کرمان

معرفی تعمیرگاه خوب و بد در کرمان

با توجه به اینکه تعدادی از مکانیک های موجود، تجربه کافی برای تعمیر خودرو ندارند و بعضا می خواهند ابروی اتومبیل را بردارند چشمش را کور می کنند، لذا در این مبحث قصد داریم که تجربیات قبلی خود را با بقیه به اشتراک بگذاریم و به معرفی تعمیرگاه خوب و بد در کرمان بپردازیم.

کسی که کار تمیز ارائه می کند، این حق را دارد که به بقیه معرفی شود، کسی که کارش خوب نیست و تجربه لازم را ندارد، می بایست به بقیه معرفی شود تا مشتریانش کم و کمتر شود و در نهایت جمع کند بساطش را.

اتومبیل، سرمایه یک خانواده است و کسی که نمی تواند با بهترین قیمت و در کمترین زمان و با بهترین کیفیت آنرا تعمیر نماید، همان بهتر که اصلا تعمیر نکند. پس تجربیاتمان را با هم به اشتراک بگذاریم تا بتوانیم با معرفی تعمیرگاه خوب و بد در تهران به یکدیگر، بهترین ها را انتخاب کنیم و از بدها دوری جوییم. لطفا دلایل خود را نیز ذکر کنید که چرا فلان مکانیک را خوب یا بد معرفی می کنیم. البته این معرفی شامل همه اصناف خدمات خودرویی می شود، صافکاری و نقاشی، جلوبندی، تعمیرات جزیی و کلی، جلوبندی کار، پمپ بنزین، کارواش و به طور کلی هر خدماتی که یک خودرو دار می تواند به آن نیاز داشته باشد.

افراد به صورت خودجوش، به معرفی تعمیرگاه خوب و بد در کرمان می پردازند و امید داریم که این کار پسندیده، در مدت زمانی کوتاه باعث شود تا تعمیرگاه های بی تجربه و بی انصاف، سر عقل آمده و کمی هم به شعور و اموال مردم احترام بگذارند. پیش زمینه ذهنی ما این است که کسی با کسی دشمنی ندارد و یا مالک تعمیرگاه، خود شخصا اقدام به تعریف و تمجید از خود نمی نماید. مطالب ارسالی توسط شما کاربران گرامی سایت، بدون تایید توسط ادمین، منتشر می گردد لذا دقت فرمایید تا از اشتباهات تایپی و احیانا اهانت به اشخاص خود داری فرمایید.

برای معرفی تعمیرگاه خوب و بد در کرمان از قسمت «پاسخ دهید»، پایین همین مطلب استفاده کنید… لطفا هم خوبها و هم بدها را معرفی کنید.

مهم:

وبسایت دنیای خودرو، برای صاحبان مشاغل این حق را محفوظ میدارد که در صورتیکه شخصی به کسب و کار آنها انتقادی وارد نمود، از خودشان دفاع نمایند. 

معرفی تعمیرگاه خوب و بد در کرمان

12 دیدگاه‌ها

 1. علی رضا فروزان

  بلوار آزادگان تقاطع خیابان گیلان تعمیرگاه میرزایی
  بسیار شلوغه و مردم فکر میکنند که کارش درسته در صورتیکه ماشین رو بردم دور زد و چرت و پرت گفت. بنظر من تعمیرگاه و آهنگری میرزایی اصلا تبهر کافی نداره. قیمت تعمیرات رو به مشتری اعلام نمیکنه و وقتی باز کرد برای شما نسخه ای میپیچه که باید شانس بیارید.

 2. کرمان، نبش ابوذر شمالی ۴۸ یه تعمیرگاه پلوس هست به اسم تکنیک پلوس . این بابا کارش چندان خوب نیست چراکه پلوس رو بد جا زد و کلی بدبختی برام درست کرد

 3. سیدمصطفی طاهری

  یه لوازم یدکی فروش هست تو خیابون خواجو
  روی تابلو مغازه نوشته پژو پیکان به نام میرحسینی
  ایشون بسیار متقلب هست و گرون فروش بطوریکه قیمت لوازم رو حدود دوبرابر قیمت واقعی میفروشه
  از دخانیات که وارد خواجو میشید پزشک قانونی رو که رد میکنید اونطرف خیابون بعد از پروین اعتصامی یه آژانسه به نام تاکسی خواجو. این یارو لوازم فروش متقلب دوتا مغازه بعد از آژانسه.
  بهیچ وجه از این بابا خرید نکنید.

 4. سیدمصطفی طاهری

  برای تعمیر جلوبندی در کرمان
  خیابان خواجو، از دخانیات که وارد می شیم کمی جلوتر از پزشک قانونی البته اون طرف خیابون
  یه خیابون فرعی کج هست به اسم پروین اعتصامی
  نگاه کنید اول همون فرعی تابلو جلوبندی و زیربندی تیموری رو می بینید دقیقا کنار یه اگزوز سازی هست.
  طرف خیلی پسر خوبیه اما چنتا مشکل داره که من سعی میکنم اینجا بیان کنم

  اول اینکه لوازم یدکی مورد نیاز شما رو از همون مغازه میرحسینی میگیره که طرف دوبرابر قیمت حساب میکنه!
  دوم اینکه لوازمی که نیاز نیست تعویض بشه رو هم تعویض میکنه.

  مثلا من رفتم پیشش چون گردگیر پلوس پاره شده بود لیست داد میل موج گیر، دسته موتور بالا و پایین، چپقی میل فرمون! بعد بهش میگم من جعبه فرمونم خیلی وقت نیست تعمیرش کردم میگه این فابریک ماشینه عوض نشده چپقیش هم خرابه لق می زنه! دست زدم دیدم اصلا هم لق نمیزنه و با کلی بحث راضیش کردم عوض نکنه! خلاصه لیست قطعات رو میرحسینی داد ۲۴۰ هزار تومن درصورتی که از جای دیگه ۶۵ خرید کردم و اوکی شد!!

  به نظر من جلوبندی تیموری کارش خوبه اما باید اولا دو نفری برید اونجا که وقتی لیست قطعه داد یکی بره قطعات رو بگیره یکی هم پیش ماشین باشه. دوما مراقب باشید الکی قطعات سالم رو عوض نکنه. چون همه میدونیم که معمولا کیفیت قطعات توی بازار به مراتب از قطعه فابریکی خود ماشین کمتره. ضمنا هزینه اضافه هم برامون داره

  این اتفاق در اواخر اسفند ۹۶ برای من رخ داد

 5. یه آپاراتی هست توی همتی فر از بلوار که وارد همتی فر بشیم میشه بعد از بلوار پزشک. چهار پنج مغازه جلوتر از نانوایی به نام ایرانمنش
  این آپاراتی فقط بلده هزینه برای مشتری بتراشه بطوریکه یه سوراخ کوچیک رو اونقدر باهاش ور میره که بزرگ بشه تا آپارتش کنه!!!
  کلی هم از خودش تعریف تمجید میکنه و ادعا داره کارایی بلده که بقیه آپاراتیها بلد نیستن
  کلی وقت و هزینه شما رو هدر میده
  مراقب باشید کار رو دست چه کسی میدید

 6. ابوذر شمالی – نبش ابوذر ۴۴ تعمیرگاه و آهنگری مجید! یه پسره هست به اسم اوس ممد!
  این اوس ممد معلوم نیست دقیقا اوسای چیه
  برای یه عوض کردن تسمه تایم ۴ ساعت وقت منو گرفت آخر سر هم ماشینو وقتی روشن کردم صدای تراکتور میداد.
  یه لوازم فروش بغلش هست اوس ممد کلی هزینه اضافه میکنه تو پاچه مشتری و قطعات آشغال لوازم یدکی صابری رو به دوسه برابر قیمت براتون میبنده آخر هم ماشین خراب بهتون تحویل میده!

  تو اون زمانی که من اونجا بودم یه ماشین دیگه هم اومد کلی با اون هم ور رفت اونم نتونست درست کنه!
  فقط نمیدونم این پولهای حروم چطور از حلقوم کثیف این بیشرفها بالا میره

 7. باسلام و تشکر از مدیریت سایت و همچنین ابراز نظرات دوستان عزیز باید به استحضار برسانم متاسفانه ما شهروندان قدرت انتقاد از فروشنده و یا ارائه کننده خدمات را در رودرو نداریم بهتر اینه که وقتی یک مکانیک و یا صافکار برای ما خرج تراشی میکنه یا زیاد اجرت میخواد بگیره همون لحظه در روی سایر مشتریان از او انتقاد کنیم و او را زیر سوال ببریم تا بقیه هم بدونند و اگر کسی به مکانیک اعتراض میکنه ما هم همون لحظه از اون شخص حمایت کنیم نه اینکه طرفدار و پاچه خوار مکانیک یا فروشنده بشیم و اون رو پررو تر کنیم.باتشکر

 8. سلام لطفا یک تعمیرگاه خوب برای ماشین اتوماتیک معرفی کنید ممنونم

 9. سلام تعمیرگاه گل توی کرمان کجایه

 10. سلام
  متاسفانه ممکن است بعضی ها مغرضانه و بعضی ها بعلت عدم اطلاعات فنی از مکانیکی زحمتکش که شایسته ناسپاسی و بدگویی نمیباشد در این جا به ناحق بد گویی کنند .
  بهتر است عنوان مطلب مکانیک خوب را معرفی کنید باشد

 11. سلام.من یک ٢٠۶ دارم در عقب سمت شاگرد خورده.دنبال یک صافکارخوب توی کرمان میگردم هم کارش خیلی خوب باشه و هم بدون رنگ دربیاره و هم با انصاف باشه.تشکر

 12. سلام.من یک ٢٠۶ دارم درب عقب سمت شاگرد خورده.دنبال یک صافکارخوب توی کرمان میگردم هم کارش خیلی خوب باشه و هم بدون رنگ دربیاره و هم با انصاف باشه.تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *