صفحه اصلی / اخبار خودرو / نسخه لوکس ولوو XC90 در نمایشگاه نیویورک

نسخه لوکس ولوو XC90 در نمایشگاه نیویورک

نسخه‌ی فوق لوکس شاسی‌بلند ولوو XC90 در نمایشگاه خودروی نیویورک به نمایش درآمده است.

Volvo XC90 ExcellenceVolvo XC90 Excellence

بجای XC90 معمولی با طراحی ۷ سرنشینه، ولوو نسخه‌ی Excellence این شاسی‌بلند را به میدان فرستاده که در آن دو ردیف آخر صندلی‌ها حذف‌شده و به‌جای آن‌ها دو صندلی انفرادی قرارگرفته‌اند. با این کار تعداد سرنشین‌ها به ۴ کاهش‌یافته است. به‌علاوه، صندلی سرنشین جلو هم می‌تواند با صندلی مخصوص حمل نوزاد و یا حتی صفحه نمایشگر LCD جایگزین شود.

volvo-xc90-excellence-7

volvo-xc90-excellence-6

volvo-xc90-excellence-10

volvo-xc90-excellence-9

volvo-xc90-excellence-8
نه تنها سرنشینان عقب از فضای پای بسیار زیادی در عقب برخوردارند، بلکه از وجود امکانات دیگری همچون صفحه لمسی جمع شونده، یخچال با نگه‌دارنده‌ی بطری و لیوان، نگه‌دارنده‌ی فنجان با عملکردهای گرم و سردکننده، میزهای تاشو و لیوان‌های دست‌ساز کریستال لذت می‌برند.

Volvo-XC04-Exc

Volvo-XC02-Exc

لیست بلند بالایی از تجهیزات توسط این خودروساز سوئدی پیشنهاد می‌شود که ازجمله‌ی آن‌ها می‌توان به سیستم صوتی ممتاز Bowers & Wilkins 1400 واتی با ۲۰ بلندگو، چوب مرغوب و چرم ناپا اشاره کرد.

volvo-xc90-excellence-3

volvo-xc90-excellence-4

volvo-xc90-excellence-12
قدرت خودرو از طریق پیشرانه‌ی انحصاری پلاگین هیبرید T8 تأمین می‌شود. خروجی این سیستم به ۴۰۰ اسب بخار می‌رسد که در سه حالت قابل‌استفاده است: خالص، هیبرید و قدرت. ولوو از ویژگی‌های فنی این خودرو حرفی به میان نیاورده اما مدل استاندارد قبلی با همان سیستم انتقال نیرو، به ۵٫۶ ثانیه زمان نیاز دارد تا به‌سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

Volvo XC90 Excellence

Volvo XC90 Excellence

Volvo XC90 Excellence

قیمت ولوو XC90 Excellence از ۱۰۴۹۰۰ دلار (به همراه هزینه تحویل) شروع می‌شود. این شاسی‌بلند لوکس از تابستان امسال در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *