صفحه اصلی / اخبار خودرو / تحویل اولین نسخه‌های بنتلی بنتایگا به خریداران

تحویل اولین نسخه‌های بنتلی بنتایگا به خریداران

بنتلی اولین خریداران بنتایگا (Bentayga) را برای حضور در مراسم اختصاصی تحویل این شاسی‌بلند لوکس به مرکز فرماندهی‌اش دعوت کرده است.

2016-BentleyBentayga-03
به‌عنوان بخشی از این رویداد انحصاری، خریداران همچنین گشتی در کارخانه‌ی بنتلی خواهند زد و همزمان با بنتلی تحویل اولین شاسی‌بلند بنتلی را جشن خواهند گرفت.

2016-BentleyBentayga-02
برای ساخت هر دستگاه بنتایگا بیش از ۱۳۰ ساعت زمان صرف می‌شود و مهمانان این برنامه فرصت خواهند داشت تا جادوی بنتلی در ساخت لوکس‌ترین شاسی‌بلند جهان را نظاره‌گر باشند.

Bentley Bentayga First Edition Collection
کوین روس یکی از اعضای بخش فروش و خدمات پس از فروش بنتلی می‌گوید: “خریداران برای تحویل شاسی بلندهای خود به ما ملحق می‌شوند و آن‌ها اولین اشخاصی خواهند بود که نامشان در کتاب ثبت سفارش بنتلی درج خواهد شد. بسیاری از این افراد زمانی ثبت سفارش کردند که حتی مدل نهایی را مشاهده نکرده بودند!”

2016-BentleyBentayga-04
نیروگاه ۱۲ سیلندری و ۶ لیتری توئین توربو بنتایگا ۶۰۰ اسب بخار قدرت و ۹۰۰ نیوتون متر گشتاور تولید کرده و این شاسی‌بلند را قادر می‌سازد تا در مدت ۴٫۱ ثانیه از سکون به‌سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و حداکثر سرعتی برابر با ۳۰۱ کیلومتر بر ساعت داشته باشد.

2016-BentleyBentayga-01
اولین مدل‌های تحویلی تنها به ۶۰۸ دستگاه محدود خواهند شد و برخی ویژگی منحصربه‌فرد مثل پرچم ملی انگلیس و رینگ‌های ۲۲ اینچی مشکی و پولیش خورده را خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *