صفحه اصلی / اخبار خودرو / خودداری از انتشار رده‎بندی خودروها

خودداری از انتشار رده‎بندی خودروها

 خودداری از انتشار رده‎بندی خودروها ! رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان گفت: منتشر نکردن گزارش رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی نقض حقوق مصرف‌کنندگان است.
محمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: گزارش‌های ماهانه رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی تنها گزارش درباره کیفیت خودروهای داخلی است که مصرف‌کنندگان به آن دسترسی دارند.
 وی با بیان اینکه بنابراین منتشر نکردن این گزارش نقض حقوق مصرف‌کنندگان محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان متولی تهیه و انتشار گزارش رده‌بندی کیفی باید این گزارش را منتشر کند.

 خودداری از انتشار رده‎بندی خودروها ! خودداری از انتشار رده‎بندی خودروها

رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان ادامه داد: اگر با اجرایی شدن دستورالعمل جدید ارزیابی، جایگاه خودروهای داخلی در رده‌بندی کیفی افت کرده باید این موضوع با ذکر دلایل آن به اطلاع افکار عمومی برسد.
 وی خاطرنشان کرد: بنابراین هرگونه پنهان‌کاری و منتشر نکردن گزارش رده‌بندی کیفی اقدام نادرستی است که البته نمی‌تواند مدت زیادی ادامه یابد.
به گزارش ایسنا، اگرچه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در هفته ابتدایی هر ماه گزارش رده‌بندی کیفی خودروهای تولیدی در ماه قبل از آن را منتشر می‌کرد اما با وجود پایان یافتن ماه آبان، هنوز گزارش رده‌بندی کیفی خودروهای تولیدی در مهر ماه منتشر نشده است.
 در این زمینه شنیده می‌شود با توجه به اجرایی شدن دستورالعمل جدید بازرسی کیفی (آدیت) و افت جایگاه کیفی خودروهای تولید داخل در رده‌بندی کیفی، از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران خواسته شده که از انتشار گزارش رده‌بندی کیفی خودداری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *