صفحه اصلی / بررسی و مقایسه / شورولت در سِما کامارو را سرخ و سیاه کرد

شورولت در سِما کامارو را سرخ و سیاه کرد

شورولت خودروساز قدیمی آمریکایی در نمایشگاه سِما ۲۰۱۵ با دو مدل کامارو ss به عرصه آمده تا نشان دهد کوپه اسپرت و مشهورش در تغییر قیافه هیچ‌گاه عرصه را به رقیبان واگذار نمی‌کند. این دو مدل که در دو گونه سرخ و گونه سیاه تدارک دیده شده است. این دو گونه با نگاه تازه‌ای که توسط شورولت به آنها تزریق شده شمایی جدید از نسل ششم شورولت کامارو ss را به علاقه‌مندان خودروهای عضلانی آمریکایی ارائه می‌کند. ارتقا در این دو گونه شامل بخش‌های فنی و طراحی داخلی شده است و موجب شده تا رانندگی با نسل جدید کامارو از همیشه لذت‌بخش‌تر باشد.

2015 Camaro SS convertible Red Accent
گونه سرخ که روی بدنه نقره ای متالیک آن به‌صورت گرافیکی تزئینات قرمز رنگ و همچنین عنوان Red Accent نگاشته شده بر اساس کامارو SS کانورتیبل طراحی شده، ترکیبی از یک قسمت بیرونی با رنگ نقره‌ای متالیک در بدنه است که عنوان Switchblade به آن داده شده، همچنین این گونه خاص کامارو در داخل کابین از تجهیزات، تریم و لوازم جانبی و چرم قرمز کمرنگ بهره برده است. ترکیب استفاده شده “گونه سرخ” باعث می‌شود تا این بسته در کل آدرنالین خون راننده را تا میزان بالایی افزایش دهد.

2015 Camaro SS convertible Red Accent
در زیرپوست این مدل وحشی از یک موتور با رویه نقره‌ای براق استفاده شده است. همچنین این کامارو از رینگ‌های ۲۰ اینچی مشکی جلایافته و ۵ پره که در حاشیه‌ها به نوارهای ظریف قرمزرنگ مزین شده، استفاده کرده است. پدال‌های آلومینیومی اسپرت و براق، کیت نور قرمز اطراف درهای ورودی، زانوبندهای به رنگ قرمز، و کف‌پوش‌ها و روکش‌های مزین به لوگو سرخ‌رنگ ss ازجمله تجهیزات اضافی این کامارو هستند.

Chevrolet Camaro SS Red Accent Package concept
در این کامارو که برای نمایشگاه سما تدارک دیده شده سیستم تعلیق با تغییراتی همراه بوده است. ارتفاع خودرو با اندکی کاهش مواجه شده است و تغییراتی طوری اعمال شده که بدنه به‌راحتی هوای اطراف را بشکافد. سیستم ترمز نیز تغییر نموده است. در بخش جلویی این تغییر نمود بیشتری دارد و با استفاده از یک گونه شش کالیبره برمبو، پدال ترمز با قدرت بیشتری به راننده اطمینان می‌دهد توان متوقف کردن کامارو را دارد.

2015 Camaro SS convertible Red Accent
“نسخه مشکی” کامارو نیز در بیرون و بدنه با رنگ قرمز آتشین و خطوط سیاه و بعضاً سفید براق تزیین شده است. همچنین چراغ‌های تیره و مات عقب، نشان‌های پاپیونی سیاه و سفید در جای‌جای بدنه و رینگ‌های ۲۰ اینچی ۵ پره مشکی از جمله مشخصات این نسخه است. همچنین گونه مشکی در زیر درب موتور از یک پیشرانه قرمزرنگ استفاده می‌کند. برخلاف گونه قرمز، گونه مشکی در فضای داخلی از تریم، چرم و تجهیزات مشکی بهره می‌برد. سایر تجهیزات این گونه مشابه گونه سرخ کامارو ss است.

Chevrolet Camaro SS Black Accent
خودروهای عضلانی بخشی از فرهنگ آمریکایی هستند و در این میان نمایشگاه سما از اهمیت بسیار بالایی در محافل خبری و محبوبیت بالایی در میان مردم جامعه آمریکا برخوردار است. کامارو از شورولت، موستانگ از فورد و چلنجر از داج ازجمله مشهورترین خودروهایی هستند که علاوه بر یدک کشیدن پسوند عضلانی، هرساله توسط تیونرهای مشهور یا خود شرکت‌های خودروسازی در نمایشگاه سما در گونه‌ها و اقسام مختلفی تولید و عرضه می‌شوند.

Chevrolet Camaro SS Black Accent

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *