صفحه اصلی / دانستنی ها / معرفی تعمیرگاه خوب و بد در کرمان

معرفی تعمیرگاه خوب و بد در کرمان

معرفی تعمیرگاه خوب و بد در کرمان

با توجه به اینکه تعدادی از مکانیک های موجود، تجربه کافی برای تعمیر خودرو ندارند و بعضا می خواهند ابروی اتومبیل را بردارند چشمش را کور می کنند، لذا در این مبحث قصد داریم که تجربیات قبلی خود را با بقیه به اشتراک بگذاریم و به معرفی تعمیرگاه خوب و بد در کرمان بپردازیم.

کسی که کار تمیز ارائه می کند، این حق را دارد که به بقیه معرفی شود، کسی که کارش خوب نیست و تجربه لازم را ندارد، می بایست به بقیه معرفی شود تا مشتریانش کم و کمتر شود و در نهایت جمع کند بساطش را.

اتومبیل، سرمایه یک خانواده است و کسی که نمی تواند با بهترین قیمت و در کمترین زمان و با بهترین کیفیت آنرا تعمیر نماید، همان بهتر که اصلا تعمیر نکند. پس تجربیاتمان را با هم به اشتراک بگذاریم تا بتوانیم با معرفی تعمیرگاه خوب و بد در تهران به یکدیگر، بهترین ها را انتخاب کنیم و از بدها دوری جوییم. لطفا دلایل خود را نیز ذکر کنید که چرا فلان مکانیک را خوب یا بد معرفی می کنیم. البته این معرفی شامل همه اصناف خدمات خودرویی می شود، صافکاری و نقاشی، جلوبندی، تعمیرات جزیی و کلی، جلوبندی کار، پمپ بنزین، کارواش و به طور کلی هر خدماتی که یک خودرو دار می تواند به آن نیاز داشته باشد.

افراد به صورت خودجوش، به معرفی تعمیرگاه خوب و بد در کرمان می پردازند و امید داریم که این کار پسندیده، در مدت زمانی کوتاه باعث شود تا تعمیرگاه های بی تجربه و بی انصاف، سر عقل آمده و کمی هم به شعور و اموال مردم احترام بگذارند. پیش زمینه ذهنی ما این است که کسی با کسی دشمنی ندارد و یا مالک تعمیرگاه، خود شخصا اقدام به تعریف و تمجید از خود نمی نماید. مطالب ارسالی توسط شما کاربران گرامی سایت، بدون تایید توسط ادمین، منتشر می گردد لذا دقت فرمایید تا از اشتباهات تایپی و احیانا اهانت به اشخاص خود داری فرمایید.

برای معرفی تعمیرگاه خوب و بد در کرمان از قسمت «پاسخ دهید»، پایین همین مطلب استفاده کنید… لطفا هم خوبها و هم بدها را معرفی کنید.

مهم:

وبسایت دنیای خودرو، برای صاحبان مشاغل این حق را محفوظ میدارد که در صورتیکه شخصی به کسب و کار آنها انتقادی وارد نمود، از خودشان دفاع نمایند. 

معرفی تعمیرگاه خوب و بد در کرمان

187 دیدگاه‌ها

 1. علی رضا فروزان

  بلوار آزادگان تقاطع خیابان گیلان تعمیرگاه میرزایی
  بسیار شلوغه و مردم فکر میکنند که کارش درسته در صورتیکه ماشین رو بردم دور زد و چرت و پرت گفت. بنظر من تعمیرگاه و آهنگری میرزایی اصلا تبهر کافی نداره. قیمت تعمیرات رو به مشتری اعلام نمیکنه و وقتی باز کرد برای شما نسخه ای میپیچه که باید شانس بیارید.

  • ممنون که نظرتو با ما به اشتراک میذاری

  • تعمیرگاه جلوبندی خ خواجو روبرو میوه فروشی ،کوچه خیام بنام بارانی،جلوبندی باز کرده یک سمت ،دوباره بسته بدون تشخیص و رفع ایراد ،بعد گفته درست کردم پولم گرفته ،یک ساعت بعد اومدم اینکه آقا بدتر ازقبل شده ،میگه من پول باز بست گرفتم
   خب مردکه پول بازبست بخوره تو سرت ،وقتی عیب رفع نمیکنی ،بی خاصیت

 2. کرمان، نبش ابوذر شمالی ۴۸ یه تعمیرگاه پلوس هست به اسم تکنیک پلوس . این بابا کارش چندان خوب نیست چراکه پلوس رو بد جا زد و کلی بدبختی برام درست کرد

  • آفرین دقیقا منم ۴۰۵ بردم گردگیر پلوس عوض کنه ماشینو داد به دست یه آدم معتاد مفنگی که نمیتونست رو پا وایسه یه دستش سیگار اخرشم بطرز وحشیانه ای با دیلم و پتک افتاده بودن بجون ماشین تا بازش کنن . در اخر بدجازدن و بعدازیک هفته کمک ته سیبک خراب شد و زیربندی همونجا هنوزم صدا میده . اصلا کارش خوب نیست قیمتشم بالاس

 3. سیدمصطفی طاهری

  یه لوازم یدکی فروش هست تو خیابون خواجو
  روی تابلو مغازه نوشته پژو پیکان به نام میرحسینی
  ایشون بسیار متقلب هست و گرون فروش بطوریکه قیمت لوازم رو حدود دوبرابر قیمت واقعی میفروشه
  از دخانیات که وارد خواجو میشید پزشک قانونی رو که رد میکنید اونطرف خیابون بعد از پروین اعتصامی یه آژانسه به نام تاکسی خواجو. این یارو لوازم فروش متقلب دوتا مغازه بعد از آژانسه.
  بهیچ وجه از این بابا خرید نکنید.

  • حمید دهقان

   دمت گرم ،گوش ما رو هم چند بار بریده

  • سید حسین خامنه

   سلام علیکم ….
   به نظرم تمامی صحبتهای شما اراجیفی بیش نیست .
   من سالیان سال بود که از مشتریان آقای میرحسینی بودم .ایشان از سادات جلیل القدر هستن .مطمعنا شما باسیره ایشان مشکل دارین .که اینقدر جانب دارانه علیه ایشون اظهار نظر کردی .بهتر بود اینهمه اراجیف ودروغ را با مدرک وفاکتور میگفتی ….
   به نظرم آدمهای حسود و بی شعور همه جا هست …….

   • چیکار به سیره داره حالا شما سید هستی چیکار برای بشریت کردی که باقیتون کرده باشن

   • حاجی منم رفتم و ب حرفای اون دوستمون ایمان دارم و گرون فروی بیش تیس، همین سید سیدا هستن ک از سید بودنشون سواستفاده میکنن، و میچپونن تو مردم ی بوق گرفتم قشنگ ۵۰ درصد گرونتر از بقیه داد، ازش خرید نکنید چون چنتا قطعه دیگ هم قیمت گرفتم مقایسه کردم خیلی گرونتر بود، اراجیف تو امثال تو سیدا میگن

  • علی طالبی

   سلام .به نظرم صحبتهای ایشون .همگی از روی غرض و دشمنی بوده .چون من بارها به مغازه تعمیر جلوبندی که اشاره کردن مراجعه کردم .تنها زیربندی سازی ،که در کرمان تعویض کار نیست .واگه قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشه .تعویض میکنه .و به نظرم بسیار آدم وارد وبا خداییه و هیچ کدام از حرفهای این آقا صحت نداره ….
   به نظرتون بهتر نیست به جای حسادت و نتونم بینی ….خودمون رو اصلاح کنیم ؟؟؟؟

   • سید مصطفی طاهری

    آقای محترم .من هیچ مشکل شخصی با ایشون نداشته وندارم .فقط نظرم رو اعلام کردم .ضمنا این آقای امیر تیموری زیربندی ساز که الان به کوچه پشت نقل مکان کرده .علاوه بر اینکه وسایل ماشین مردم رو میدزده وبا نمونه تقلبی جابجا میکنه ‌.معتاد هم هست .خدا لعنت کنه این اعتیاد رو که ریشه تمام بدبختیهاست .

 4. سیدمصطفی طاهری

  برای تعمیر جلوبندی در کرمان
  خیابان خواجو، از دخانیات که وارد می شیم کمی جلوتر از پزشک قانونی البته اون طرف خیابون
  یه خیابون فرعی کج هست به اسم پروین اعتصامی
  نگاه کنید اول همون فرعی تابلو جلوبندی و زیربندی تیموری رو می بینید دقیقا کنار یه اگزوز سازی هست.
  طرف خیلی پسر خوبیه اما چنتا مشکل داره که من سعی میکنم اینجا بیان کنم

  اول اینکه لوازم یدکی مورد نیاز شما رو از همون مغازه میرحسینی میگیره که طرف دوبرابر قیمت حساب میکنه!
  دوم اینکه لوازمی که نیاز نیست تعویض بشه رو هم تعویض میکنه.

  مثلا من رفتم پیشش چون گردگیر پلوس پاره شده بود لیست داد میل موج گیر، دسته موتور بالا و پایین، چپقی میل فرمون! بعد بهش میگم من جعبه فرمونم خیلی وقت نیست تعمیرش کردم میگه این فابریک ماشینه عوض نشده چپقیش هم خرابه لق می زنه! دست زدم دیدم اصلا هم لق نمیزنه و با کلی بحث راضیش کردم عوض نکنه! خلاصه لیست قطعات رو میرحسینی داد ۲۴۰ هزار تومن درصورتی که از جای دیگه ۶۵ خرید کردم و اوکی شد!!

  به نظر من جلوبندی تیموری کارش خوبه اما باید اولا دو نفری برید اونجا که وقتی لیست قطعه داد یکی بره قطعات رو بگیره یکی هم پیش ماشین باشه. دوما مراقب باشید الکی قطعات سالم رو عوض نکنه. چون همه میدونیم که معمولا کیفیت قطعات توی بازار به مراتب از قطعه فابریکی خود ماشین کمتره. ضمنا هزینه اضافه هم برامون داره

  این اتفاق در اواخر اسفند ۹۶ برای من رخ داد

  • چقدر مفصل توضیح دادی ممنون

  • خدا لعنت کند کسانی که دست به سرقت قطعه می‌زنند چطور می‌خواهند شکم زن وبچه اش را بامال حرام پرکند ان شالله که این پول حرام خرج داروودرمانشان باشد حدود یک ماه پیش ماشینم را بردم به یکی ازتعمیرگاه های کرمان به حساب برای یک سری تعمیرات روز بعد بعداز پرداخت دستمزد هنگفت به تعمیرگاه، ماشین راتحویل گرفتم وعازم محل شدم متوجه شدم ماشینم که درست نشده بود هیچ،بعداز چندروزی متوجه شدم کاتالیز ماشینم را هم عوض کرده بودندبنظرم اشتباهی بستن، ۸سال ماشین دست خودم بود زیر وبم ماشین را می‌دیدم ولی این دفعه با این صحنه مواجه شدم برق ازچشمام پرید چون راهم دور بود ونمیتوانستم برگردم حواله اش دادم به خدا، خدا میداند با آن قطعه های که خریدم چکار کردند همان‌ها را بستن یا نبستن این دیگه به مرور زمان مشخص می‌شود

 5. یه آپاراتی هست توی همتی فر از بلوار که وارد همتی فر بشیم میشه بعد از بلوار پزشک. چهار پنج مغازه جلوتر از نانوایی به نام ایرانمنش
  این آپاراتی فقط بلده هزینه برای مشتری بتراشه بطوریکه یه سوراخ کوچیک رو اونقدر باهاش ور میره که بزرگ بشه تا آپارتش کنه!!!
  کلی هم از خودش تعریف تمجید میکنه و ادعا داره کارایی بلده که بقیه آپاراتیها بلد نیستن
  کلی وقت و هزینه شما رو هدر میده
  مراقب باشید کار رو دست چه کسی میدید

 6. محسن میزرایی

  ابوذر شمالی – نبش ابوذر ۴۴ تعمیرگاه و آهنگری مجید! یه پسره هست به اسم اوس ممد!
  این اوس ممد معلوم نیست دقیقا اوسای چیه
  برای یه عوض کردن تسمه تایم ۴ ساعت وقت منو گرفت آخر سر هم ماشینو وقتی روشن کردم صدای تراکتور میداد.
  یه لوازم فروش بغلش هست اوس ممد کلی هزینه اضافه میکنه تو پاچه مشتری و قطعات آشغال لوازم یدکی صابری رو به دوسه برابر قیمت براتون میبنده آخر هم ماشین خراب بهتون تحویل میده!

  تو اون زمانی که من اونجا بودم یه ماشین دیگه هم اومد کلی با اون هم ور رفت اونم نتونست درست کنه!
  فقط نمیدونم این پولهای حروم چطور از حلقوم کثیف این بیشرفها بالا میره

 7. حسن علیزاده

  باسلام و تشکر از مدیریت سایت و همچنین ابراز نظرات دوستان عزیز باید به استحضار برسانم متاسفانه ما شهروندان قدرت انتقاد از فروشنده و یا ارائه کننده خدمات را در رودرو نداریم بهتر اینه که وقتی یک مکانیک و یا صافکار برای ما خرج تراشی میکنه یا زیاد اجرت میخواد بگیره همون لحظه در روی سایر مشتریان از او انتقاد کنیم و او را زیر سوال ببریم تا بقیه هم بدونند و اگر کسی به مکانیک اعتراض میکنه ما هم همون لحظه از اون شخص حمایت کنیم نه اینکه طرفدار و پاچه خوار مکانیک یا فروشنده بشیم و اون رو پررو تر کنیم.باتشکر

  • احسنت .مرحبا

  • محمدامین جنگی زهی

   آفرین 👌👌👌

  • سلام
   بنده هم موافقم یه دفعه ماشینم رو بردم تعمیرگاه چند روز طول کشید واسه گیر بکس وقتی گرفتم ماشین رو دیدم اینقدر خرابش کرده که خدا میدونه بازم دادشتم نگاه میکردم وایرادات رو میگفتم که چشمم خورد به بغل ماشین که پارگی روی ستون ماشین بود چشامو براش در آوردم گفت کار ما نیست چون شما خانمی حواست نبوده زدی به جایی منم گفتم باشه مستقیم رفتم صنف تعمیرکاران بعد صنف صافکاران بعد صنف نقاشان پدرشو سوزوندم آخرش گفت گ…. خوردم ول میکنی بهش گفتم کاری که با معذرت خواهی حل میشد خودت خواستی بهش گفتم برو گمشو مغازتو جمع کن که خسارت به مردم نزنی

  • حرفتو باید آب طلا گرفت. آفرین

  • سلام رفیق من انتقاد کردم مکانیکبا ماشین دنده عقب گرفت روم

 8. سلام لطفا یک تعمیرگاه خوب برای ماشین اتوماتیک معرفی کنید ممنونم

  • سیدضیاحسینی

   سلام دوست عزیز. برو خیابان دخانیات. از سمت جاده تهران که وارد شدی دقیقا سمت چپ نبش اولین کوچه. به نام حاج حسنی. من ال۹۰ رو بردم تعمیر کرد. بخدا قسم اینقدر خوب موتور رو تعمیر کرد که از روز اولش بهتر کار میکرد.

  • سلام نبش ازادگان ۳۱ ترابی۰۹۱۳۶۱۷۳۶۹۴

  • سلام آقایی هست به اسم سید ،دقیقا اون دست خیابان همتی فر میشه تو کوچه شماره ۶ قبل از مدیران خودرو واقعا کارش تو اتومات حرف نداره

 9. سلام تعمیرگاه گل توی کرمان کجایه

  • سلام
   تعمیرگاه فقط تو آزادگان رو به رو کوچه ۲۷ آقای جعفری
   همه چیز تموم
   صفر تا صد ماشین رو برات انجام میده
   خیلی هم خوش اخلاق و منصف

  • جاده تهران کنار پمپ بنزین صدف
   اوس محسن کارش درجه یک حرف نداره

 10. جعفر طاهری

  سلام
  متاسفانه ممکن است بعضی ها مغرضانه و بعضی ها بعلت عدم اطلاعات فنی از مکانیکی زحمتکش که شایسته ناسپاسی و بدگویی نمیباشد در این جا به ناحق بد گویی کنند .
  بهتر است عنوان مطلب مکانیک خوب را معرفی کنید باشد

 11. سلام.من یک ٢٠۶ دارم در عقب سمت شاگرد خورده.دنبال یک صافکارخوب توی کرمان میگردم هم کارش خیلی خوب باشه و هم بدون رنگ دربیاره و هم با انصاف باشه.تشکر

 12. سلام.من یک ٢٠۶ دارم درب عقب سمت شاگرد خورده.دنبال یک صافکارخوب توی کرمان میگردم هم کارش خیلی خوب باشه و هم بدون رنگ دربیاره و هم با انصاف باشه.تشکر

 13. سلام دو هفته پیش موتور ماشینو تو کارواش شستم متاسفانه به غیر از کیلومتر بقیه امپرها کار نمیکنن و دور موتور هم زیاد بالا نمیره ایسیو و رو جابجا کردم اپدیت کردم بازم همینجوره کسی میتونه کمکم کنه

 14. ماشینم ۲۰۶تیپ ۵مدل ۹۴

 15. سلام
  دوستان لطفا یک تنظیم موتوری حرفه ای توی کرمان معرفی کنید که خیلی وارد باشه

  • خیابان ناصریه، بعد از چهار راه کار به سمت مشتاق، تنظیم موتور نبی زاده. معرکه هست

   • سلام نبی زاده اصلا خوب نیست کارو می‌دهد یه مشت شاگرد من زانتیا دارم بردم پیشش وقتی ماشین گرفتم هیچ کدوم از پیچا که باز کرده بودن نبسته وقتی هم شاکی میشی تقصیر میندازن گردن همدیگه

    • منم ال ۹۰ بردم دقیقا همین اتفاق افتاد، حتی بست ها رو نبسته بودن

  • سلام.
   تنظیم موتور ویراژ، مهندس مهرابی زاده. جوون بسیار واردی هست. تحصیل کرده، و با سواد. کارش رو خوب بلده.
   البته. تقاطع خیابان فیروز آباد و مدیریت.

  • سلام تنظیم موتور بنی اسدی

 16. سلام
  آدرس یک تعمیرکار موتور خوب و ماهر را برای پژو۲۰۶ در شهر کرمان میخواستم. لطفا اگر کسی سراغ دارد معرفی نماید.
  با تشکر

 17. لطفا اگه کسی مکانیک گل در کرمان میشناسه اعلام کنه .
  خیییییلی ممنونم .

 18. گران فروش وبینداز میخایبن .چهار راه بهزاد اول خیابان میرزا آقاخان شمالی .لوازم یدکی گنجعلیخانی .بی انصاف دولا میندازه .امکان هم خوابه

 19. حمید دهقان

  مکانیک خوب میخایبن .آقای قاسمی .پارک مطهری اول بلوار قدس کنار شهرداری .با انصاف ،ماهر ،خرج تراشی نمیکنه ،کارت رو سریع انجام میده ،معرفیت می‌کنه از کجا وسیله با قیمت مناسب و چه جنسی بگیری .خلاصه دلسوزه .۴۰۵بردم پیشش خیلی راضیم .خدا برکتش بده.

 20. حمید دهقان

  برق و باطری سازی هم نبش چهار راه آسیاباد .کار بلده .انصافشم خوبه .

 21. دسته راهنما ۴۰۵چراغ سوپایینو روشن نمیکنه .کجا رو معرفی میکنید دوستان ،

 22. لطفا تعمیرکار گل اگه میشناسید معرفی کنید همچنین لوازم یدکی .
  ممنونم

 23. سلام
  از نظر مشکل برق ماشین
  یه پسره خیابان مدیریت حدود صد متر مونده به چهار راه از سمت دانشگاه نوریه هست که هم آدم خیلی منصفیه وهم کار بلد
  موفق باشید

 24. سلام دوستان
  آدرس یک بالانس کار روکار کامپیوتری میخوام
  میخوام لاستیک عوض کنم و کارش خوب باشه
  درضمن ی لاستیک فروشی منصف هم. معرفی کنین ممنون میشم

 25. سلام
  بهترین رنگ کار کرمان کجاست

  • سلام هرجا میری فقط پیش اقای امینی نرو مغازه ش توی خیابون رجایی یا همون خورشید هستش سمت چپه یک چراغ چهارراه هستش نوشته نمایندگی رنگ کرمان امینی
   ماشین بردم تمام رنگ بی کیفیت ترین رنگ رو که بقیه جاها قیمت گرفتم همه میگفتن بین ۸۰۰تا۹۰۰ میشه ولی این اقا از من ۲میلیون و ششصد هزارتومن گرفت. توی هوای ازاد رنگ کرده تمام بدنه ماشین گرد و خاک و پرز گرفته زیر رنگ و کلر
   خدا مرگش بده با این رنگ کردنش خیلی هم ادعا دارن حرومخورها

  • بهترین و منصفانه ترین رنگ سازی و نقاشی ماشین که بقیه صافکار نقاشها میان پیشش….اقای ابراهیمی هست۰۹۳۵۳۹۷۱۵۰۰
   در حدی هستند که با وسواس رنگ میسازه براتون ….خودش میزنه یا میتونید ببرید جای دیگه بزنند یا کم برای لکه گیری خودتون …در هرصورت عالیه

  • تو سرباز کنار پمپ بنزین صافکاری نقاشی اوست مهدی که البته حاج مهدی هم بهش میگن نرو که من بردم هم خیلی گرون برام حساب کرد هم بدون سنباده زدن یه رنگ بی کیفیت و در نهایت بی سلیقه گی پاشید. آدم معتاد بنظر من اصلا قابل اعتماد نیست. چون فقط مواد براش مهمه.

 26. سلام ادرس تعمیرکولر ۴۰۵ میخوام که قیمتش مناسب باشه . دانشجوهستم اوضاع مالی خوب نیس. ادرس اگه دارید بگید. ممنون از مدیر سایت

  • سلام سمند ef7پایه گازسوزدارم ماشین سه کارمی کندروی گازهم به هیج وجع کارنمی کندتنظیم موتوربردم شمع ووایرودلکوخلاصه انژکتوراشستن سیم کشی عوض کردم هنوزهم درست نشده بعضی جاهاهم میگه احتمالاازایسیوماشین است کسی جایی ماهری سراغ داردببرم

  • جاده تهران بین قایم آباد و حاجی آباد،خیابان نظریان. بعد از چهار کوچه اول،سمت راست. کولر سازی برادران معین الدینی

 27. سلام بر همگی
  دنبتل یه تعمیرکار برای ماشین دنا هستم
  موتور ماشنم تعنیر شده،ولی خوب جمع نکرده و روغن کم میکنه
  نمیخوام میکانیکی باشه که دوباره خرج اضافی رو دستم بزاره
  ممنون میشم معرفی کنید

  • امیرحسین

   خیابون سرباز… تقریبا روبروی قطعات طاهری یکم بالاتر…مکانیکی حامد

  • سجاد کریمی

   اغا دنا و موتورای ای اف سون کلا پیش سهیل برید کارش حرف نداره خیابون سرسبیل قبل از چهارراه موزائیک سازی سر چهارراه ممد ریش . تعمیرگاه سهیل . کلا تو کار ای اف سون و ماشینای ایرانخودرو هست پژو رو مث کف دست میشناسه

 28. سلام وقت بخیر دنبال یه تعمیرکار تخصصی ضبط و پخش تصویری خودرو هستم که وارد باشه ممنون میشم معرفی کنید

 29. سلام میکانیک خوب میخواهید روبروی پارک مادر بلوار امام حسن مجتبی(طاهراباد) نرسیده به میدان تعمیرگاه وصافکاری هست میکانیک اوس سیروس بگید میشناسن

 30. سلام بهترین تنظیم موتور کرمان چه کسی هست

 31. سلام مکانیک فولکس گل توکرمان کجاپیدامیشه

  • تعمیرگاه علیزاده فکر کنم انجام بده..خ خورشید .کوچه بانک نور قبل از خیابان ورزش کنار داروخانه

 32. سلام تلق چراغ جلوفولکس گل جایی گیرمیاد مجبورم چراغ کامل بگیرم خیلی گرونه ممنون میشم راهنمایی کنید

 33. حسین امینایی

  سلام برای تعمییر گیربکس اتومات ۲۰۶ کرمان جایی هست؟

 34. تعمیر گاه آقای جعفری رو به رو کوچه ۲۷آزادگان بین داروخانه و درمانگاه بهترین تعمیرگاهی بوده که تا به حال رفتم
  همه چیز تمومه
  به دوستانی که دنبال یه تعمیرگاه و زیر بندی خوب میگردن پیشنهاد میدم برن همین جا…

 35. سلام ی تعمیرکار حرفه ای گیربکس برای پژو پارس توی سیرجان اگر میشناسین بهم معرفی کنین

 36. ملاحسینی

  سلام دوستان عزیز
  ممنون میشم یه تعمیر کار حرفه ای برا مگان اتومات معرفی کنید من رفسنجانم ، کرمان یا سرجان باشه خوبه

 37. تجربه کار

  من ماتیز دارم…دنبال صافکارو اهنگر منصف و کاردرستم..اگه میشناسید تلفنشونم بدین

 38. احمدتوکلی

  سلام به همه دوستان.اقا یه تنظیم موتور هست خیابون سرباز به نام نوید کنار یه کلینیکه فک کنم بعد سه را هفده شهریور زیاد اهل بد کفتن نیستم اقا عیبه ماشینه منو نتونست در بیاره اخره دفعه بعد خرید چنتا سنسور که سر از یک ملیون در اوردو بعد عوص کردن شمع و وایر و استپر موتور که خودش داشت و عمدی گذاشت به این بهونه که ماله من خرابه اخر هم ۲۵۰ تومن ازم اجرت گرفت به خودم امدم دیدم یک هفتصد هزینه کردم هنوز ماشین ریپ میزنه .این پولا خوردن نداره من شاگرد مغازه هستم اما فقط خاستم بگم چقد بی انصافه و کارشو اصن بلد نیست جالبیش اینه واسه خودش برچسب خودشو میزنه رویه موتور ماشین این از همه بیشتر ادمو داغ میکنه

  • رضا مختار ابادی

   اتفاقا میشناسمش از منم برام همین اتفاق افتاد البته چهار سال قبل پس هنوز همونی بوده هست این اقای یعقوبی .اگه تنظیم موتور خوب میخایی اقای امین احمدی چهار راهه بهزاد اون کارش خیلی درسته الان چهار ساله مشتری اونم

   • محمدجواد

    سلام بنده در جریانم امین احمدی شاگرد آقای یعقوبی تنظیم موتور نوید بودن😅
    ما چند سال همچراغ بودیم تو کارشون رقیب ندارن آقای یعقوبی هرکی هرچی میگه واسه خودش میگه

   • سلام
    بیات دوتا هستن بیات قائم آبادی یا بیات تو جمهوریه اگه اون بیان میگین تو بلوار جمهوریه درسته …ولی بیات نوشتین مشخص کنین کدام بیات

    چون جنس اورجینال مجید می‌بنده کارشم درسته البته زمانه آدمها تعغیر میده قبوله زمانه بد شده
    با آرزوی سلامتی و ور خوش برای همه دوستان

  • دمت گرم منم ازش خوردم فقط هم گیر میده به استپ موتور که آخرم درست نمیشه!

  • سلام دوست عزیز ،،اتفاقا یک شعبه توخیابان خواجو هم داره اون هم برای همچراغ هایش که لوازم یدکی دارن سنگ تمام میگذاره ،همچراغهاش همش ،مهندس ،مهندس صدایش میکنند و هندوانه میدن زیر بغلش،،به گفته قدیمی تر ها ،،،، پی این شعبه هم دوبار به تن من هم خورده الان نمیدانم کجا هست

 39. رضا مختار ابادی

  اقی امین احمدی تنظیم موتور خوبی هست چهاراره بهزادواقعا کارش درسته

 40. سلام من بچه یزدم امدم کرمان ماشینم اب روغن قاطی کرد بردم مکانیک تو فیروز اباد بعد پارک فیروز اباد ۴میلیون خرج رودستم گذاشت واشر تراشکار رینک پیستون عوض کرد اخر کار استارت زدیم روشن نشد بعد به شاگرد کم سن ۱۵ سال داشت گفت تیم گرفتی گفت نه خودت میگه نگرفتی بعد اخر باز کرد تیم گرفت موتور روشن شد صدای بدی تو موتور بود گفت برو خوب میشه .ما هم امدیم چهاراه کار بدتر شد خاموش کردیم بکسل بردیم جای دیگه گفت یتقان زده ۶میلیون خرجش اخر ماشین ول کردم رفتم یزد الان بعد یک سال امدم دونبال مکانیک خوب میگردم ماشینم پراید ۹۳یرو۴ فقط تعمیر صاکار یزد بخدا کرمان مکانیک نیستن تعویض کار هستن

  • اول خورشید . از سمت پل جاده زرند . تعمیرگاه احمدی ببر . نسبت به بقیه بهتره
   متاسفانه تعمیرکار دیگه نداریم . دنبالش نگرد . فقط باز میکنم و جاش یه جنس اشغال میبندن . یه نصیحت اگر تعمیرکاری بهت گفت برو فلان جنس با رنگ فلان و جعبه فلان رنگ بخر . همون موقع قطعات ماشینتو بریز توی فرغون و ببر جای دیگه

 41. سلام یه تنظیم موتور خوب ال ۹۰ کرمان کسی سراغی داره؟!

 42. صافکاری و تعمیرگاه نبش کوچه ۸۸ خورشید به طرف کوچه ۸۶ ، غنی پور و استا منصور. برا باز کردن و بستن یه لاستیک صد هزار تومان حساب کرد. استاد منصور هم فوق العاده بی انصاف و سه چهار برابر حساب میکنه. بهترین تعمیرگاه هم یکی نزدیک چهارراه کار و یکی هم جاده سیدی که خدایی عالین

 43. احد منصوری

  سر چهار راه خواجو یه پسره کچله هست خواستم به بقیه معرفی کنم چون از اونا نیست که سر تیشه رو بند کنه ، دمش گرم ، حرف چرند هم نمیزنه

 44. سلام بدترین و بهترین هایی که مراجعه کردم رو میگم خدمتتون
  بدترین تراشکار انتهای شیخ احمد کافی پایین تر از مکانیکی اسماعیل نبش بزرگراه که هیچ تخصص و دانشی نداره مشعلی وسط پلوس پژو دادمش میل رو از سر مشعلی کاملا برید جداکردمجدد جوش داد بعد گفت تاب داره آدری پلوس سازی حامد اول قدس رو داد گفت ازون بخر رفتم خریدم ۲۸۰ مشعلی تعمیری برام حساب کرد بردم مکانیکی اسماعیل توی شیخ احمد کافی بست روماشین ولی بازم درست نشد ۸۰۰ تومن خرج تراشید برام فروردین سال ۱۴۰۰ واسه همین اسم خودشو گذاشته تراشکار!
  بهترین دیاگ خودرو خیابون خواجو تقریبا روبروی خیابون اتورفسنجان به اسم هادی این پسر فوق العاده باهوش و حرفه ای و متخصصه وقتی این اقا رو میبینم میگم حیف این بشر با این استعداد و توانایی …
  هم با انصاف و با اخلاق و بامعرفت و کاربلد همه چی حالیشه. یه مکانیکی هم روبروی همین دیاگ هادی هستش که اوستاش مرد مسنی هستش که ادم خوش اخلاق و با مرامی هست برخلاف بقیه که پرمدعا هستن و انگاری از دماغ الاغ افتادن . این بنده خدا ازش راضی ام ادم خوبیه و حالیشه ۴۰۵ بردم پیشش صدای اضافی از کاپوت میومد توی کمتر از ۳ثانیه تشخیص داد بلبرینگ دینام خرابه بردم عوض کردم درست شد باتجربه س بنظرم.
  ولی درکل مکانیکی حرفه ای هنوز پیدا نکردم که کارش خوب باشه بدبختی اینجاس همه تعویض کارن نه مکانیک اکثر مکانیکای کرمان از همه جا رونده شده روی اوردن به مکانیکی بیسواد و نالایق متاسفانه.
  بهترین لوازم استوکی ماشین که هم انصاف داره و هم جنس معیوب نداره و کارش درسته به اسم استوکی نادر معروفه شعبه یک اول خ ابوذرشمالی و شعبه دو روبروی هتل گواشیر واقعا راضی ام ازش تقریبا همه لوازمی داره.

  • سلام، ادرس دقیق این بنده خدا دیاگ هادی رو میفرمایید چون اونجا دوتا تنظیم موتوری هست

 45. سلام ماشینم ۴۰۵ مدل ۸۲ نور چراغا و پشت آمپر لرزش داره و کم و زیاد میشه این مشکل بعد تعمیرماشین زمانیکه صفحه کلاچ تعویض کردم بعد از اینکه از مکانیکی اوردمش بیرون ایجاد شده.
  وقتیماشین روشنه و بسط سر مثبت باطری رو برمیدارم دیگه نور چراغا لرزش نداره و خوب میشه اما هنگامیکه مجددا بسط مثبت باطری رو میذارم این اشکال دیده میشه لطفا یه برقکار خوب توی کرمان اگر سراغ دارید معرفی کنید ممنون

  • مجید سیستانی

   سلام .دوست عزیز مال من هم بعد از تعویض صفحه کلاچ عیب پیدا کرد چون خودم کلی کنجکاوم پیش خودم گفتم هر چی هست مربوط به در اوردن گیربکس و کمی جستجو کردم دیدم یک دسته سیم داخل خرطومی از روی متور رد میشه میره به spy که به مرور زمان و از شدت گرمای متور کلا پوسیده شدن و منتظر بهانه ای هستن تا اتصالی کنن و به هر بدبختی بود از هم جداشون کردم و نوار پیچیدم دورشون اگر دستکاری کنیم و به حساب بریم از جایی سیم لخت شده درست کنی تا اخر مسیر باید بری تمام نمیشه همونجا ختم جلسه را اعلام کنی بهتره.

 46. سلام
  دوستان عزیز اگر آدرس یک تعمیرکار کولر خوب و ماهر برای تعمیر کولر پژو۲۰۶ در شهر کرمان سراغ دارند، ممنون میشوم که ارسال کنند.
  با تشکر

  • سید حسین قائم مقام

   سلام. از پارک. مطهری وارد خیابان مطهری میشی بعد از چهارراه آسیاباد کولر اتومبیل پاکروانان
   کارش خوبه

  • ۳راه کشااورز،یکی هست فامیلسا یادم نیست

 47. سلام من ازتعمیرگاه بلوارغدیر۲ خیلی راضیم واقعا تمام سعی خودشو میکنه تا اینکه کمترین هزینه رو برات بذاره.الغدیر۲بعداز میدان نقش کوچه دوم.تعمیرگاه الغدیر…یه لوازم یدکی کنارش هست که تقریبا قیمت بالا میده ولی خود مکانیک بهت میگه گرون میده آدرس میده با قیمت مناسب

 48. کارواش خوب و منصف و خوش اخلاق
  توی خیابان ابن سینا

 49. من بخاطر کارم زیاد میام کرمان. آدرس دقیق نمیدونم که بگم. حدودی میرم پیش یه برقکار کار بلد. شمارش اینه: ۰۹۱۳۱۹۹۸۴۹۸

 50. سلام واقعا ادم این دوره میمونه که به کی اعتماد کنه

  ولی انصافا خدایی یک لوازم یدکی پیدا کردم با انصاف و خوش رو دنیای قطعه در بلوار آزادگان نبش کلینیک کمک روبروی

  کوچه ۲۷ ، کنارش هم تعمیرگاه خودرو که فوق العاده آدمای خوب و رو راست و منصف و کاری و خوش قول خوبی هستن

  که پیشنهاد میدم یکبار امتحان کنید ما که کل اشناها و شرکتمون که باهاشون کار میکنن بسیار راضی هستیم انشالا که

  تونسته باشم کمکی کرده باشم.

 51. سلام مکانیک حرفه ای خودرو چینی سراغ دارین؟

 52. سلام
  صافکار خوب و منصف کرمان سراغ دارید؟ ممنونم

 53. تعمیر کمربند ایمنی ماشین توی کرمان کجا انجام میدن لطفاً بگید ممنون

 54. سلام ممنون از همه بزرگوارانی که تجربیاتشون را باهمه ما اشتراک‌گذاری میکنند واقعا تواین اوضاع اقتصادی‌ کمک میکنه.
  تجربه خودم؛صافکاری میدان خواجو اول خیابان علی ابن ابیطالب دقیقا روبروی پمپ بنزین مجاورش تابلوسازی رزبان (صافکاری سید مهدی) خدا کمکش کنه این نونا خوردن‌ نداره سید مهدی میرحسینی بعد چند ماه ماشین رو به ما داد همه چیرو خرابترش کرد از روی ماشین وسیله باز کرده بود و صافکاری هم اصلا قابل گفتن نیست بدتر از اون اصلا سرکار نبود ما اشتباه بزرگی کردیم حتی اومدم شاکی بشم صنف ولی چون چندین بار شاکی مثل ما داشت گفتن جوازش باطل میشه ما گذشتیم.ببخشید متنم از حوصله عزیزان خارج شد امید به اینکه تجربه بد ما مورد توجه عزیزان قرار گرفته باشد.

 55. سلام
  تعمیرکار هیدرولیک ۲۰۷ خوب تو کرمان کسی سراغ داره؟

  • استاد کار تعمیرات محمود محمدی..ادم خوبیه.کاردرست

   ۰۹۱۳۲۴۰۷۶۱۷

   • مجید سیستانی

    سلام .اگر منظور شما اوس محمود مکانیک تو ابوذر جنوبی کوچه ۲۸ .واقعا گل گفتی این مرد خیلی با تجربه و خونسرده و کارش از روی حوصله و بدون خرج اضافه و بدون کوچکترین عیبی انجام میده حتی اگر خودت یک پیچ اضافه جایی بسته باشی تا سرجاش نبندش خیالش راحت نمیشه …..اوس محمود مکانیک شاید تعمیرگاه با کلاسی و پیشرفته و رنگی چنگی با تابلوی فلان نداشته باشه اما تجربه ای که داره به هزاران تعمیرگاه رنگ ابی و تابلی ال ای دی ارزش داره …

  • ازادگان ۳۱ ترابی

 56. سلام تعمیر گاه ماکسیمای خوب کسی سراغ داره

 57. سلام دوستان ، یه پژو ۴۰۵ gl مدل ۷۳ دارم کاربراتوری خیلی وقته خواب بوده ، متاسفانه برای تعمیر تسمه تایم هر جا میبرم کسی زیربار تعمیر نمیره ، کلا ماشین کاربراتوری تعمیر نمیکنن اکثرا چون به قول خودشون وقت گیره ،، تعمیرکاری میشناسید کرمان کلا تخصصی روی ماشین کاربراتوری کار کنه ؟؟ ممنون میشم معرفی کنید ، با حوصله منصف و کاربلد ،،

  • نه قربونت برم . بلد نیستن
   اگر دستگاه و ازشون بگیری ماشینو هم نمیتونم استارت بزنن
   ببر تعمیرگاه‌های با سابقه بالای ۳۰ سال

 58. محسن شمسیان

  سلام و خسته نباشید.میخام ریموت‌قفل‌مرکزی۲۰۶تیپ۲مولتی‌پلکس‌ عوض کنم.
  (بعضیا فرانسوی هم میگن،،مدل۸۸)ایسیو والئوS2000PL4 کام۲۰۰۰ مارک دِلفی
  کسی تجربه‌ای تو این زمینه داره،،جایی رو میشناسید که دستگاه دیاگ پژو سیتروئن داشته باشه.
  ریموت‌اصلیم‌باطریش‌دوروزه‌خالی‌میشه(اتصالی‌یابرق‌دزدی‌داره) ودیگه اینکه فقط کنارفرمون‌عمل میکنه،،یه‌وجب‌اونطرف‌تر دیگه عمل نمیکنه🤕.نمیدونم مشکل از فرستنده ریموته یا گیرنده روی کام۲۰۰۰. راهنمایی کنید🥺.
  ممنون.

  • خیابان کار..تقاطعش با بلوار شهید باهنر….بپیچید توی بلوار باهنر،یکخورده جلو بروید سمت راست…میبینید ماشینها همه کاپوت ها بالا هست..این کارش خوبه،با دیاگ بهتون‌میگه.اشکال چیه..ولی باز یکی از کاردرست های دیگه که رو دست اینه دقیقا باطری سازی بعد از لوازم یدکی طاهری نبش اولین کوچه بعد ازلوازم یدکی طاهری هست،،این واقعا کارش خوبه و مشکل ما رو که رفع کرد

 59. لوازم یدکی طاهری…خیابان سرباز هست

 60. سلام من یه نیسان دیزلی دارم که موتورش داره کمپرس میکنه و روغن سوزی داره،کجا ببرمش تو کرمان کارش خوب باشه لطفا کمکم کنید

 61. بادرود به کلیه اساتید و همشهری های عزیز کرمانی من زانتیا دارم کسانی که معرفی میکنم ازشون بدی ندیدم و شاید بهترین بودند استاد محمود محمدی تعمیرات کلیه خودروهای ایرانخودرو و متفرقه وپسر عمه ایشان استاد علیزاده خیابان خورشید پاداش ایشان اگزوز ساز خیابان آزادگان حدوداً دویست متر بعد از چهارراه آزادگان که نبشش بانک رسالت هستش بطرف میدان کوثر موفق باشید

 62. استاد کار تعمیرات محمود محمدی..ادم خوبیه.کاردرست
  ۰۹۱۳۲۴۰۷۶۱۷
  علیزاده
  ۰۹۱۰۳۶۶۳۸۰۰

 63. سلام زیربندی پژو سمند پراید خواستید جاده سیدی بطرف کوهپایه سمت چپ یه پسره سبزه رو به اسم حسین هست خدا عمروعزتش بده هم منصف هم کاربلد درمورد بقیه ماشین ها نمیدونم وارده یانه من از رفسنجان میرم پیشش خیلی راضی هستم

 64. سلام تعمیرگاه برای ریو معرفی میکمید دوستان عزیز

  • ازادگان…روبروی کوچه۲۷…داخل مجموعه تعمیرگاه اقای جعفری…
   اقا کارش خیلی درسته.به توصیه دوستان اینجا که معرفیش کرده بودند ماشین رو (کیا سراتو) بردم پیشش..دمش گرم خیلی سریع اشکال رو بهم گفت….عالیه و منصف

 65. سلام بی زحمت یه مکانیک حرفه ای وکار بلد در کرمان بهم معرفی میکنید ماشینم پژو پارس هست ومشکل روغن سوزی دارد.باتشکر

 66. سلام دوستان گرامی کسی مرکزی برای صداگیری که کارش خوب باشه میشناسه معرفی کنید؟؟

 67. عابدزاده

  سلام تنظیم فرمان کامپیوتری خوب تو کرمان کجاست؟آخر خیابان خورشید رفتم راضی نیستم

 68. علیرضا خالقی

  من یک ماشین ۲۰۶تیپ پنج دارم که الان یک‌ساله ماشین را تحویل گرفتم ولی اصلان ماشین قدرت نداشت و مصرف سوخت بسیار بالایی داشت برای تعمیر به نمایندگی پرند افشار چهار راه فیروزه مراجعه کردم ولی نتیجه ای نداد و هر بار که رفتم ماشین را به دستگاه دیاگ متصل کردند تا این که یک هفته به مهلت اتمام گارانتی گفتند مال گیج بنزین است قطئه را برای من تعویض کردند ولی مشکلم حل نشد و الان که هفته قبل ماشین را بردم به من گفتند مشکل مال کویل ماشین است در صورتی که این حرف را به من در دفعات قبل نزدند و الان دیگر ماشین گارانتی نیست

 69. مشتریان عزیز شهرک الهیه اتو سرویس الهیه نبش تقاطع کوچه بیهقی ۸ و پزشک۹
  بسیار گران قیمت و دندان گرد است با اینکه من بابت سرویس چند مورد باهاش طی کردم در آخر رقم ۴ برابری اعلام کردند
  فکر می کنم می خواهند زود پولدار بشوند
  البته یکی از مشتریان دیگه هم بابت نرخ زیاد از عرف باهاشا نرگیر بود
  در هر صورت اگر مجبور شدین اونجا بروید قبلش طی کنید

 70. خدا لعنت کند کسانی که دست به سرقت این قطعه می‌زنند چطور می‌خواهند شکم زن وبچه اش را بامال حرام پرکند ان شالله که این پول حرام خرج داروودرمانشان باشد حدود یک ماه پیش ماشینم را بردم به یکی ازتعمیرگاه های کرمان به حساب برای یک سری تعمیرات روز بعد بعداز پرداخت دستمزد هنگفت به تعمیرگاه، ماشین راتحویل گرفتم وعازم محل شدم متوجه شدم ماشینم که درست نشده بود هیچ،بعداز چندروزی متوجه شدم کاتالیز ماشینم را هم عوض کرده بودندبنظرم اشتباهی بستن، ۸سال ماشین دست خودم بود زیر وبم ماشین را می‌دیدم ولی این دفعه با این صحنه مواجه شدم برق ازچشمام پرید چون راهم دور بود ونمیتوانستم برگردم حواله اش دادم به خدا، خدا میداند با آن قطعه های که خریدم چکار کردند همان‌ها را بستن یا نبستن این دیگه به مرور زمان مشخص می‌شود ،.

 71. سلام خدمت همگی، لطفا اگه ادرس تعمیرگاهی برای صدا گیری داخل خودرو و داشبورد و جلوبندی خودرو در کرمان که کارش هم خوب باشه و انصاف داشته باشه معرفی کنید

 72. من ۲۰۶ اتومات دارم،شهرستان یه صدا میداد بردم مکانیکی گفت مال بلبرینگ دینام است،،صدا خیلی کم بود بردم باتریسلزی گزاشتم
  رفتم محل کار غروب امد،اقااا فاکتوری داد بلبریتگ دینام شماره فلان ۲بلبرینگ دینام شماره فلان،۳زغالی دینام،۴بالشتک
  تمام وسیله ها عوض کرده درصورتی ک جای دگ گفتن فقط بلبرینگ مورد داره
  سر شب رفتیم ۱ملیون سیصد هزینه وسایل ودستمزد گرفتن
  وای فکر میکنم خیلی قطعاات الکی عوض کرده اللله اعللم این روزا ادم صادق نیس
  ماشینتون باز کردید مثل پلیس وایستید بالا شخص وگرنه پدرتوونا درمیاارن

 73. سلام
  بنده یه پراید دارم
  دنده ها درست جا نمیرن و دوروزه خراب شده
  اینجوریه که دنده ها سرجاشون نیستن و هردفه یه دنده جا نمیره
  یه مکانیک خوب اگه ممکنه معرفی کنین متشکرم

  • بنی اسدی پل راه آهن
   تو خیابان مهدیه میکانیکی امید تقریبا از بیسمتری دانشجو ک رد می‌کنی ب طرف چهاراه مهدیه.پنجاه متر از بیسمتری ب طرف چهاراه مهدیه

 74. ابوالفضل محمدزاده

  بهترین تعمیر گاهی که توی کرمان دیدم آقای رضایی بود
  کار عالی .با حوصله .با انصاف.واز همه مهم تر خوش اخلاق
  با اعتماد کامل کارو بهش بسپارید
  خداییش من خیلی خیلی ازشون راضی بودم
  آدرس میرزا آقا خان نبش کوچه ۷۱

 75. کسی تعمیرکار شورلت نوا در کرمان سراغ داره؟؟

 76. سلام طبق تجربهٔ شخصی:
  مکانیک خوب(بزرگراه شهید ابومهدی،توی کند رو،بعد از فروشگاه لوازم خانگی خلیج فارس،درب آبی رنگ،آقای کدوری)
  لاستیک فروشی منصف(خیابان مدیریت،نبش کوچه ۱۳،آقای خواجویی)
  لوازم یدکی منصف(خیابان ابوذر،نبش خیابان خرمشهر)
  دوستان لطفا برای تعمیر بخاری ماشین یه جای خوب و باانصاف معرفی کنید سپاسگزارم

 77. سلام دوستان من بدترین تعمیرکار کرمان را به شما معرفی میکنم من یه صفحه کلاچ عوض کردم ..قیفی گیربکس اشتباه بسته ..گیربکس خورد کرد ..وقتی رفتم در تعمیرگاه اعتراض کردم با ماشین زدم بهم الان هم ازش شکایت کردم خ میرزا رضا نبش کوچه شش…تعمیرگاه صنایی .

 78. تعمیر جعبه فرمون آرامون خیابان سرباز نزدیک سه راه هفده شهریور اصلا کارش خوب نیست افتضاح

 79. تعمیر جعبه فرمون آرامون خیابان سرباز نزدیک سه راه هفده شهریور اصلا کارش خوب نیست .هیچی بلد نیست یکماه پیش ۲ میلیون ازم گرفت بعد دو هفته مجبور شدم جای دیگه جعبه فرمون درست کردم

 80. سلام دوستان گرامی میشه لطف کنید صافکار خوب و منصف و مکانیکی خوب به من معرفی کنید برای ماشین ریو
  سپاسگذارم

 81. سلام .۴۰۵دارم واشر زده پیش کی ببرم میکانیک خوب.بیات چطوره دوستان؟

  • خیابان باقدرت تهران کار من رفتم راضی بودم

  • بی شرف تر از بیات نیست

   • سلام
    بیات دوتا هستن بیات قائم آبادی یا بیات تو جمهوریه اگه اون بیان میگین تو بلوار جمهوریه درسته …ولی بیات نوشتین مشخص کنین کدام بیات

    چون جنس اورجینال مجید می‌بنده کارشم درسته البته زمانه آدمها تعغیر میده قبوله زمانه بد شده
    با آرزوی سلامتی و ور خوش برای همه دوستان

   • کدوم بیات اگ بیات جمهوری حمید بیات نیگی من رفتم پیشش کارش فاجعه خودش کار نمیکنه میده دیت ی مشت بچه سال ک دوساله اوستا شدن، من ماشینم مشکل واشر زدن داشت، گفتم اقا این هی واشر میزنه، من رفتم سرسیلند نو گرفتم الدورا، داد دست شاگرداشت بست ولی بعد ی هفته باز ماشینم واشر زد رفتم پیشش میگ مشکل ماشینت از سیلنده گفتم خب من بهت گفتم هی واشر میزنه باید قبلش عیب یابی میکردی، و در تهایت ماشینم بعد از یک ماه تعمیر حمید بیات اب روغن قاطی کرد و هفته گزشته تو جاده یاتاقان زد و الان خداتومن هزینه رو دستم گزشته، من ک حوصله برم دنبال شکایتو اینا ندارم، و مکانیک خوبم سراغ ندارم، هرجا رفتین دیدین اوستا واستاده و شاگرد کار میکنه فرار کنید اینا فاز پیمان کار صابکار ورشون داشته و فقط ب پول گرفتن اخر کار فک میکنن و براشون مهم نیس کار چجوری جم میشه، ی مکانیک خوب تعریفشو شنیدم تو ابوزر شمالی کوچه ۱۷ اقای زاهدی، مبگن خوبه من میخام برم پیشش، اگ کسی میشناستش بگه چجوریه، خوبه یا ن؟

 82. چراغ چک ماشین من روشن شده بود چندجایی بردم گفتن ارور کاتالیست و سنسور اکسیژن میده
  میگفتن یا باید سنسور را برداری یا عوض کنی که بازم عمری نمی کنه
  رفتم تنظیم موتور بنی اسد خیابون هلال احمر که تو نیم ساعت درستش کرد هم چراغ چک خاموش شد هم سنسور را عوض نکردم
  البته خیلی شلوغه باید برید اول نوبت بگیرید

 83. محمدصادق

  سلام دوستان عزیز لطفا یه تعمیر کار موتور با دقت وبا حوصله وکار درست معرفی کنید برام
  ماشینم روغن سوز هست و پراید. سپاسگزارم

 84. سلام به همشهریان عزیز
  کسی تعمیر کار سخنگوی سمند سراغ دارد.
  صفحه سخنگوی من آبی شده و دکمه ها کار نمی‌کند نمیدونم پیش کی ببرم.

 85. تعمیرگاه زنگی ابادی خیابان جهاد جنب باشگاه صدرا میتونم به جرات بگم بد قول ترین و به شدت و به شدت اعصاب خورد کن ترین تعمیرکار میباشد و رو مه ادم راه میره به صورتی که دلت میهواد دیگه هیچ وقت اونجا پا نذاری واقعا متاسفم از این مار کردنشون

  • ولی انصافا کارش عالیه از حق نگذریم اگه بد قوله کارش ولی خوبه مخصوصا ال ۹۰

 86. صافکاری نقاشی حاج مهدی تو سرباز کنار پمپ بنزین هرکس پیشش رفته پول خوب ازش گرفته ماشینشم سر هم بندی تحویل داده قطعات و آهن آلات داغی طرف رو هم برداشته برا خودش و فروخته. خیالش هم راحته که چون خودش کارشناس صنف هست و نفوذ داره کسی نمیتونه ازش شکایت کنه.

 87. باسلام من ماشین سمند به پیشنهاد یکی از دوستان بردم تعمیرگاه دوست محمدی شهرک مطهری بلوار ابوالفضل تعمیراساسی کردم هرچه صورت دادن وازمحلی که خودشان معرفی کردم خریدم و تحویل دادم حدودابعد اریک ماه ماشین بستن وتحویل دادن ازان روز تا الان حدود۴ماه میگذره هرروز میبایست بریم خدمتتون وتوصنف هم شکایت کردم قرار شدماشین درست کند و تحویل بده اما تا امروز واین ساعت نتونست ماشین تحویل بده ماشین من چند مشکل اساسی داره اول اینکه صبح ها که ماشین سرده چراغ روغن خیلی دیرخاموش میشه تا جاییکه صدایی درسرسیلندر بلند میشه وباخاموش شدن چراغ روغن خام میشه دواینکه آزمون روزابتدایی سیلندر۳ کمپرس ضعیف ۵۰ بود که گفت ماشین صفر به مرورزمان خوب میشه سومین مشکل از جلو و عقب وبعل سیلندر روغن ریزی شدید داره تا حالا هم دومرتبه سرسیلندر بازکرده و چندین با کاسه نمد سرمیلنگ عوض کرده بام خوب نشده خلاصه ۴ماه درگیرم امروز هم بعد از۳روزماشین برای چراغ روغن در تعمیرگاه بوده تحویل گرفتم گفت بایستی سوپاپ یکطرفه عوض بشه که روغن تمامش ازسیلندربه کارتل نرود این قطعه روهم عوض کرده بازهم ماشین درست نشده نمیدانم چکاربایدبکنم

 88. سلام و احترام

  لطفا دوستان اگر تعمیرگاه چه مکانیکی و چه آهنگری ( جلوبندی ) و برقکار؛ برای ماشین L90/ ال نود سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید …

  عیب ماشین : سوئیچ ماشین هنگام روشن کردن اصلا نمیچرخد و باید با فرمان بازی کرد تا بچرخد و روشن شود ..با کلید یدکی هم همین جوری میشود …. بعد میخواهم تسمه تایم و زیربندی رو هم چک کند میخوام جاده برم با ماشین و نگران چیزی نباشم… تشکر از همه دوستان

 89. ماشین تیبا ۲ دارم دوماهه فن رادیاتورش مشکل داره
  _فن رادیاتور ماشین یکسره کار می کرد_توی سربالایی و هوای گرم خفه گاز نمیخورد۱)شمع و وایر عوض شده۲)سیم کشی مقاومت فن دو بار تعمیر شده
  ۳)چراغ چک روشن بود گفتن مال سنسور اکسیژنه که قطعش کردن۴)دمای موتور هم از ۹۵ آوردن روی ۸۵
  ۵)کاتالیزور اگزوزش پر بود خالیش کردن۶)رادیاتور عوض شده۷)مقاومت فن هم عوض شده،مغازه دوست محمدی و نمایندگی گروهی بردمش
  دوستان ممکنه بهتر از این ها اگه کسی رو سراغ دارید معرفی کنید؟؟

 90. دوستان در کرمان برا تعمیر سخنگو سمند کسی رو سراغ دارین؟؟؟

 91. بهترین تنظیم موتور اقای بنی اسدی جوان تحصیل کرده با ادب و قانونمند و فوق حرفه ای تو کارش هست جاده تهران کوچه هلال احمر فقط تنها مشکلی که داره سرش شلوغ هست باید چند روز جلوتر نوبت بگیری

 92. مکانیک بسیار بد و بی تجربه و دستکج امیرعلی ایرانمنش در روبروی پارک مادر – امام حسن ۱
  قطعات سالم ماشین رو با خراب عوض میکنه شما رو میفرسته دنبال خرید همون قطعاتی از ماشینتون که سالم بودن
  کار مکانیکی هم اصلا بلد نیست البته در کلاه گذاری و کلاه برداری بسیار مهارت داره

  • این امیر علی ایرانمنش بدجوری برا من هم خرج تراشید. بخاطر یه جوش آوردن ساده که با عوض کردن یه ژنت ۲۵۰ تومنی حل میشد ۱۱ میلیون تومن کرد تا پاچم. دو هفته هم ماشینم رو خوابوند. پمپ هیدرولیک و استارت ماشینم رو هم عوض کرده بود وقتی ماشین رو گرفتم یک هفته بعد مجبور شدم پمپ هیدرولیک و استارت داغونی که گذاشته رو ماشینم رو برم دوباره هزینه کنم عوض کنم. یه دزد واقعی تو روز روشن

 93. سلام ام وی ام ۵۵۰ دارم تعمیرکارم اقای یاسر حیدری ادرس هم بلد پل بازرگانی نبش خیابان یاس اسم مکانیکیشون تعمیرلند خداییش هم خوب تشخیص میده و خیلی تمیز انجام میده فقط خیلی حیرون میکنه تا ماشین جمع کنه ولی می ارزه ۵ ساله مشتریشم هرجا میرم پدرم رو در میارن. دمت گرم یاسر

 94. سلام،پژو۲۰۶ دارم که موقع استارت و روشن کردنش صدای عجیبی از زیر قسمت جلوی ماشین میاد،کسی میدونه مشکل از کدوم قسمته و برای تعمیرکجابرم بهتره؟

 95. سلام
  تعمیر گاه ها بعضی کارشون خوب هست بعضیا خراب چون هر کدام یک مشکلی دارن
  ولی اینجانب زانتیا ۱۸۰۰پارس…بردم برای تعمیر متور و گیر بکس خدا پدر مادرشه بیامرزاد درست اساسی درست کرده دوازده ساله یک چکه روغن کم نمیکنم گیربکسنمیخونه و عالی ..تعمیرات بیات تو قائم آباد خیابان پردیس…ولی از بابت قیمت بخوره بالا هستش…اما اجناسش اورجیناله …

 96. حاجی منم رفتم و ب حرفای اون دوستمون ایمان دارم و گرون فروی بیش تیس، همین سید سیدا هستن ک از سید بودنشون سواستفاده میکنن، و میچپونن تو مردم ی بوق گرفتم قشنگ ۵۰ درصد گرونتر از بقیه داد، ازش خرید نکنید چون چنتا قطعه دیگ هم قیمت گرفتم مقایسه کردم خیلی گرونتر بود، اراجیف تو امثال تو سیدا میگن

 97. سلام کسی تعمیرکار خوب موتورef7سراغی داره؟؟خواهشا رانهمایی کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *