صفحه اصلی / معرفی خودرو / مینی کلابمن با موتور دیزلی معرفی شد

مینی کلابمن با موتور دیزلی معرفی شد

مینی، از خودرو One D کلابمن در بریتانیا درحالی پرده برداشت که امیدوار است این خودرو بتواند موردتوجه عامه مردم قرار بگیرد.

Mini One D Clubman

Mini One D Clubman
مینی با معرفی One D، ضمن اینکه سری کلابمن را متنوع‌تر از گذشته کرده است، محوریت خودرو جدید خود را نیز در جهت استفاده اقتصادی‌تر از سوخت قرار داده است. این خودرو اساساً مقوله اقتصادی و به صرفه بودن را هدف خود قرار داده و با موتور توربودیزل ۱٫۵ لیتری که توانایی تولید ۱۱۶ اسب بخار و ۲۷۰ نیوتن متر گشتاور را دارد، وارد میدان شده است.

Mini One D Clubman

Mini One D Clubman

Mini One D ClubmanMini One D Clubman
صفر تا صد خودرو ۱۰٫۴ ثانیه است و نهایت سرعت آن نیز ۱۹۱ کیلومتر بر ساعت است که البته برای خریداران چنین خودرویی کارایی مفید مقدم بر سرعت و قدرت موتور است. مصرف سوخت مینی جدید یک لیتر به ازای ۳۲ کیلومتر است و در هر کیلومتر تنها ۹۹ گرم دی‌اکسید کربن وارد هوا می‌کند. مینی One D در دو مدل با جعبه‌دنده‌های مختلف عرضه خواهد شد. یکی با جعبه‌دنده استاندارد شش سرعته دستی و دیگری با جعبه‌دنده شش سرعته اتوماتیک (استپ ترونیک).

Mini One D Clubman 12

Mini One D Clubman 09

Mini One D Clubman 10
مینی One D با یک کیت کامل و استاندارد شامل مسیریاب، رینگ‌های ۱۶ اینچی، کروز کنترل، فرمان با رویه چرم، چراغ‌های مه شکن، چراغ‌ها و برف‌پاک‌کن‌های اتوماتیک، رادیو دیجیتال و سیستم مانیتورینگ فشار روی تایرهای خودرو عرضه خواهد شد. همچنین یک پک اختیاری با نام چیلی و به قیمت ۴۰۰۶ دلار شامل چراغ‌های جلوی LED، مه شکن‌های LED، سیستم هوشمند کنترل دما، لوازم داخلی با رویه چرم، گرم‌کن صندلی و سیستم هوشمند کنترل فاصله به هنگام پارک برای این خودرو موجود است.

Mini One D Clubman 01

Mini One D Clubman 07

Mini One D Clubman 05
مینی One D کلابمن با دنده دستی حدوداً معادل ۳۰,۷۵۰ دلار قیمت دارد و در مقابل نسخه اتوماتیک آن ۳۲,۹۰۰ دلار برایتان آب می‌خورد. خودروی جدید مینی از ماه آینده در نمایشگاه‌های بریتانیا در معرض فروش قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *