صفحه اصلی / معرفی خودرو / ۱۰ خودروی کارکرده و جذاب با قیمت مناسب!

۱۰ خودروی کارکرده و جذاب با قیمت مناسب!

خودروی شما نکاتی زیادی را درباره‌تان بازگو می‌کند! حال اگر بخواهید با بودجه‌ای متعادل، نکات مثبتی را بازگو کنید چه‌کاری از دستتان برمی‌آید؟ هوشمندانه خرید کنید! می‌توانید برخی از خودروها را با قیمتی مناسب پیدا کنید. اینجا ۱۰ خودروی کارکرده را لیست نموده‌ایم که بمب واقعی هستند! بمبی که حساب بانکی شما را نمی‌ترکاند! البته با ابراز تاسف از اینکه هه آنها مربوط به بازارهای خارج از ایران هستند.

۱۰٫ لندروور رنجروور
در خیابان‌ها و اطراف هالیوود چرخی بزنید و آنچه که خواهید دید رنجروور است و رنجروور است و رنجروور است! این یک شاسی‌بلند همه‌جارو است که چشم‌ها را به‌سوی خود می‌کشاند. رنجروور ها با کهولت سن مشکل‌دار می‌شوند بنابراین باید مبلغی را برای تعمیرات کنار بگذارید اما خب شهرت و اعتباری که یک رنجروور به شما می‌بخشد ارزش این مبالغ را دارد.
شما نمونه‌های تمیز این خودرو را با یک‌چهارم قیمت صفر خودرو می‌توانید پیدا کنید و حتی نمونه‌های با کارکرد بالا ارزان‌تر هم هستند؛ مثلاً به این رنجروور HSE 12 ساله نگاه کنید. این خودرو زیر ۱۶۰ هزار کیلومتر کارکرد دارد. این خودرو با قیمت ۳۹ میلیون تومانی خود تنها ۱۵ درصد یک رنجروور نو قیمت دارد.

RangeRover HSE-01
۹٫ کرایسلر ۳۰۰C SRT8
کرایسلر ۳۰۰ در سال ۲۰۰۵ معرفی‌شده و از طراحی برجسته سود می‌برد. کرایسلر این خودرو را چندین بار به اتاق جراحی برده اما هنوز هم نگاه نافذ مدل‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ در ۳۰۰ ها به چشم می‌خورد.
یافتن مدل‌های ۳۰۰ با پیشرانه‌ی ۸ سیلندر و قیمت زیر ۱۵ هزار دلار آسان است اما اگر واقعاً می‌خواهید کاری درست انجام دهید، به نسخه‌ی SRT8 بروید که از پیشرانه‌ی حجیم ۸ سیلندر HEMI با ۴۲۵ اسب بخار قدرت استفاده می‌کند. ما این خودروی مدل ۲۰۰۶ را یافته‌ایم که البته یک شکستگی کوچک در شیشه‌ی جلو دارد اما تنها دو مالک را به خود دیده است. خودرو با کارکرد کمتر از ۹۶ هزار کیلومتر به قیمت ۴۶ میلیون تومان آگهی شده است.

Chrysler 300 SRT8
۸٫ رولزرویس سیلور شادو
با مالکیت یک رولزوریس می‌توان به هر چیزی رسید! مهم نیست که چه مدلی باشد، فقط رولزرویس باشد! ما می‌گوییم که از مدل‌های ۳۰ ساله‌ی اخیر بگذرید و به سیلور شادو با چراغ‌های گرد توجه نشان دهید.
برخی از نمونه‌های نسبتاً سالم این خودرو ازجمله یک سیلور شادوی ۱۹۷۷ را با کارکرد ۱۴۳ هزارتایی پیدا کردیم. این خودرو به کمی کار در کابین نیاز دارد اما با قیمتی کمتر از ۳۰ میلیون تومان می‌توانیم این معامله را انجام دهیم؛ اما یک خرید ارزان دیگر نیز وجود دارد. یک سیلور شادوی مدل ۱۹۶۹ که ۱۸ سال را در پارکینگ به سر برده و تنها ۱۵ میلیون تومان قیمت دارد.

Rolls Silver Shadow 1969
۷٫ کادیلاک کوپه دِویل
به سال ۱۹۷۷ می‌رویم، سالی که خودروهای بزرگ به نمونه‌های کوچک تبدیل شدند اما کادیلاک یک بخش بزرگ از داستان موفقیت آمریکایی‌ها بوده است. یکی از نمونه‌های خاطره‌انگیز کادیلاک مدل دِویل است.
امروزه تعداد زیادی از این خودروهای کلاسیک و خاطره‌انگیز آمریکایی با قیمت نسبتاً ارزانی پیدا می‌شود. دِویل محبوب ما مدل‌های ۱۹۷۱-۱۹۷۶ هستند، مثل همین نسخه‌ی قرمز ۷۶ با پیشرانه‌ی حجیم ۸ سیلندر و سقف سفید کالسکه کروکی. با قیمت ۹ میلیون تومانی حرفی برای گفتن می‌ماند؟

1976 Coupe deVille
۶٫ پورشه ۹۱۱ (۹۹۶)
پورشه ۹۱۱ یک اسطوره است و یک دلیل خوب وجود دارد: این خودرو یک مجموعه‌ی کامل از لوکس بودن و هیجان است که این آخرین با پیشرانه‌های قدرتمند و هندلینگ چابک به دست می‌آید.
خودروهای سری ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۴ به‌عنوان ۹۹۶ شناخته می‌شوند و اولین مدرن سازی واقعی ۹۱۱ را نشان می‌دهند و از شاسی محکم‌تر و پیشرانه‌های آب‌خنک استفاده می‌کنند. نمونه‌های کارکرده با قیمت ۹۰ میلیون تومان و کمتر از آن یافت می‌شوند. ما این کانورتیبل مدل ۹۹ با گیربکس اتوماتیک را یافته‌ایم که کارکرد نسبتاً مناسب ۱۰۶ هزار کیلومتری را نشان می‌دهد و قیمت ۵۷ میلیون تومانی آن، یک جوک برای طرفداران پورشه به حساب می‌آید.

Porsche 996
۵٫ لینکلن بلک وود
این شبیه یک ایده‌ی خوب در زمان به نظر می‌آید: یک پیکاپ لوکس از لینکلن که با تکه‌های چوب سیاه تکمیل شده است.
ممکن است که خوش فروش نباشد اما مطمئن باشید که باحال است و تنها به مدت دو سال در خط تولید بوده بنابراین کمیاب هم هست. نمونه‌ی موجود در تصویر مدل ۲۰۰۲ است و تازه رنگ‌آمیزی شده و ۶۷ هزار کیلومتر کارکرد دارد. هنوز قیمت خاصی درج نشده اما اگر قیمت معقولی داشته باشد، خودروی برجسته‌ای به حساب می‌آید.

Lincoln Blackwood
۴٫ ب ام و M5
M5 یکی از بهترین سدان هایی است که تابه‌حال ساخته‌شده است و یک مدل نو و صفرکیلومتر آن تقریباً یک‌صد هزار دلار قیمت دارد.
یک‌بار دیگر، خرید یک خودروی دست‌دوم دوست شماست! شما تعداد زیادی از M5 ها را به قیمت کمتر از یک‌سوم قیمت مدل صفرکیلومتر پیدا خواهید کرد. همانند این مدل ۲۰۰۷ با پیشرانه‌ی ۱۰ سیلندر که ۱۲۵ هزار کیلومتر کارکرد دارد. فروشنده قیمت ۷۵ میلیون تومان را پیشنهاد داده است.

BMW M5
۳٫ مرسدس بنز S550
S کلاس بزرگ‌ترین و بهترین نمونه از یک بنز است. نسل W221 این خودرو به مدت ۸ سال در خط تولید بوده است. به این معنی که شما می‌توانید یک S کلاس شبیه این خودروی S550 مدل ۲۰۰۷ را پیدا کنید که به سیستم چهارچرخ محرک مجهز بوده و ۱۲۵ هزار کیلومتر را پیموده است. فروشنده قیمت ۹۶ میلیون تومانی را پیشنهاد کرده که معادل یک‌سوم قیمت صفرکیلومتر این خودرو است.

2010-mercedes-benz-s500
۲٫ پلیموث Belvedere 1957
شوی ۵۷ ممکن است که جوهر اصلی خودروهای دهه‌ی ۵۰ میلادی باشد اما این خودرو دارای طراحی سه‌ساله بود. به سال ۱۹۵۷ برگردیم، خودروهایی که از طرف کرایسلر می‌آمدند عبارت بودند از دوج، دسوتو، کرایسلر، ایمپریال و پلیموث. همه‌ی این خودروها جدیدتر، طویل‌تر، کم ارتفاع‌تر و عریض‌تر از شوی بودند. ناگهان دهه‌ی ۱۹۶۰ رسید! تبلیغات پلیموث همه‌جا را تسخیر کردند و این خودروها واقعاً آینده را نشان می‌دادند. ما این پلیموث دو در دوست‌داشتنی را پیدا کردیم که در حراجی ۷۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

1957 Plymouth
۱٫ آئودی A8
بنا به برخی دلایل، سدان پرچم‌دار آئودی همیشه در سایه‌ی S کلاس مرسدس و سری ۷ ب ام و زندگی کرده است اما هر خودرویی بوی خودش را دارد (!) و آئودی هم اگر بهتر نباشد مطمئناً خوب است.
با بدنه‌ی تمام آلومینیومی و سیستم چهارچرخ محرک،A8 سواری فوق‌العاده‌ای دارد و در برف و پایین ثابت‌قدم است. نسخه‌های ۸ سیلندر بسیار سریع هستند اما اگر می‌خواهید که واقعاً کار را تمام کنید و اگر بودجه‌ی لازم برای تعمیرات احتمالی را دارید، دنبال نمونه‌های ۱۲ سیلندر و ۴۸ سوپاپ بگردید. ما این نسخه با محورهای طولانی‌تر را یافته‌ایم که مدل ۲۰۰۸ بوده و پیشرانه‌ای ۱۲ سیلندر دارد که ۸۳ هزار کیلومتر کارکرد دارد و ۷۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

Audi A8
منبع: autoguide

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *